Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

Ukołysz dziecko słowem do snu!

Nowatorska szwedzka bajka do poduszki O króliku, który chce zasnąć podbiła świat: rozeszła się w kilku milionach egzemplarzy, trafiła na listę bestsellerów w wielu krajach i została przetłumaczona na 43 języki.

Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli to niecierpliwie wyczekiwana druga część serii książek, w których zastosowano wyrafinowane narzędzia psychologiczne, by ułatwić usypianie dzieci. Według tych z rodziców, którzy zdążyli ją już przetestować, i ona zasługuje na pochwałę. Opowieść jest bowiem tak skonstruowana, by - przy odpowiedniej lekturze - sprawić, że dziecko nie tylko łatwiej się wyciszy i szybciej zaśnie, ale i będzie spokojniej spać.

W tej książce czytelnik w przygotowaniu do snu towarzyszy małej Słonicy Eli. Sympatyczna i bardzo zaspana Ela zaprasza go w podróż do zaczarowanego lasu - uroczego i bezpiecznego miejsca dla zmęczonych dzieci. To tam znajduje się łóżko małej Słonicy, w którym bardzo chciałaby się już znaleźć. Wędrując po lesie razem z czytelnikiem, Ela spotka swoich przyjaciół: Krecika Drzemacza, Papugę Danielę, Myszkę Senkę, a nawet Królika Romka, który zdążył już odwiedzić Wujka Ziewko. Wszyscy oni pomogą Eli i coraz bardziej ziewającemu czytelnikowi zapaść w głęboki sen i smacznie spać.

,,Ta magiczna książka naprawdę pomoże zasnąć dziecku w kilka minut". New York Post

,,Czytając tę książkę, coraz intensywniej ziewałem. I to jest najlepsza rekomendacja". Juliusz Kurkiewicz, Gazeta Wyborcza (o książce O króliku, który chce zasnąć)

Informacje dodatkowe o Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2016-10-26

Kup książkę Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli - opinie o książce

O króliku, który chce zasnąć. Audiobook
Carl-Johan Forssén-Ehrlin0
Okładka ksiązki - O króliku, który chce zasnąć. Audiobook

,,Do tej pory myślałam, że nie wypada zasypiać przy książce. Ta lektura to prawdziwa rewolucja!" - Anna Mucha Oto nowatorska i przełomowa opowieść do...

O króliku, który chce zasnąć
Carl-Johan Forssén-Ehrlin0
Okładka ksiązki - O króliku, który chce zasnąć

Carl-Johan Forssén Ehrlin - szwedzki psycholog i specjalista w zakresie NLP (programowanie neurolingwistyczne), zajmuje się coachingiem i zagadnieniami...