Okładka książki - Wierność w stereo

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: 2005
ISBN: 83-893712-25-1
Dodał/a książkę: Wojciech Polak

Powieść Nicka Hornby`ego - pełna pokoleniowego snobizmu, uczuć i wyrzutów sumienia - jest książką, której się nie zapomina. Smutną, śmieszną i prawdziwą. Natychmiast po opublikowaniu stała się powieścią kultową, błyskawicznie uzyskała miano "klasyka". W wakacje br. na ekrany kin wszedł film Przeboje i podboje, który nakręcono na jej podstawie. Opisuje cierpienia egoistycznego Roba, który rozważa znaczenie kobiet, seksu i Abbey Road. Gdy okoliczności zmuszają go do zastanowienia się nad tym, czym jest samotność, przystosowanie, niepowodzenia i śmierć - poznajemy prawdziwe przesłanie tej książki.

Kup książkę

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2016-07-14, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki - 2016,
"Wierność w stereo" to sercowe rozterki faceta po trzydziestce. Bohater opisuje swoje uczucia z niezwykłą precyzją. Trochę jak na mnie było tego za dużo. Na początku mu współczułam, ale potem zaczął mnie irytować. Bo czy facet może do takiego stopnia użalać się nad sobą, swoim losem, związkami? Nazwałabym to współczesną wersją cierpiącego Wertera. W książce nie brak też humoru. Największym zaskoczeniem było dla mnie zdanie: "Wspaniale jest mieć depresję: człowiek robi, co chce, i nikt nawet nie piśnie." Książka może być ciekawa dla tych, co mają jakie takie pojęcie o muzyce, dla innych może być nużąca. Bo zespołów i piosenek to tu nie brak.
Avatar użytkownika - angel92
angel92
Przeczytane:2015-01-08, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2015, Mam,
Ciekawa opowieść o tym, co jest ważniejsze: Miłość czy pasja? Rob kocha płyty i muzykę, ale zatracając się w tym nie umie poradzić sobie z miłością. Lekka lektura i przyjemna. Polecam :)
Avatar użytkownika - kazejczyk
kazejczyk
Przeczytane:2014-10-20, Ocena: 3, Przeczytałem,
Jak dla mnie to nudna i irytująca momentami.
Avatar użytkownika - alesia
alesia
Przeczytane:2013-07-28, Przeczytałem, Mam,
Książkę czyta się szybko i dość przyjemnie.
Avatar użytkownika - justysiadp
justysiadp
Przeczytane:2016-03-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Azzmon
Azzmon
Przeczytane:2015-04-08, Ocena: 2, Przeczytałem, Przeczytane,
Avatar użytkownika - dallea
dallea
Przeczytane:2014-10-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014, Muszę przeczytać,
Avatar użytkownika - kkkkk
Bardzo dobra.
Juliet naga
Nick Hornby0
Okładka ksiązki - Juliet naga

Kolejna powieść międzynarodowej sławy pisarza, autora m.in. „Był sobie chłopiec”, na podstawie której powstał film z Hugh Grantem, nominowany...

Funny Girl
Nick Hornby0
Okładka ksiązki - Funny Girl

WYCZEKIWANA Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NOWA POWIEŚĆ AUTORA BESTSELLEROWYCH KSIĄŻEK WIERNOŚĆ W STEREO I BYŁ SOBIE CHŁOPIEC   Osadzona w Londynie lat 60....