Okładka - Wietnam. Travelbook. Wydanie 1

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2016-05-19
ISBN: 9788328322035
Dodał/a książkę:helion
Wietnam, rdzeń dawnych Indochin Francuskich, po dekadach burzliwej historii zajął należne mu miejsce jednego z najbardziej atrakcyjnych dla podróżników krajów Azji Południowo-Wschodniej. Każdy przybysz szybko „zatraca się” tu bez reszty w dalekowschodniej egzotyce. Fascynujące miasta, w których tysiącletnie zabytki sąsiadują z architekturą kolonialną i budownictwem socjalistycznym, rajskie plaże i dzikie góry, tajemnicze wsie plemion górskich... – to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Wietnam spragnionym wrażeń obieżyświatom.
  • Fascynująca metropolia Hanoi
  • Tajemnicze zabytki pośród dżungli
  • Zatoka Ha Long i Delta Mekongu
  • Pływające targi i pola ryżowe
  • Nieodkryta prowincja interioru
  • „Legendarne” jedzenie uliczne
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.