Opis ksiązki
Kup Teraz

Windows NT 4

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 1997-03-17
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8386718714
Liczba stron: 312
Dodał/a książkę:helion
Windows NT Workstation 4 jest zorientowanym problemowo, łatwym w użyciu przewodnikiem, omawiającym najczęściej stosowane elementy NT Workstation. Czytelne i przystępne rozdziały umożliwiają zapoznanie się z możliwościami Windows NT. W rezultacie szybko opanujesz nową konfigurację pulpitu, "od ręki" zrealizujesz zadanie i przejdziesz dalej, do kolejnych elementów systemu.

Zacznij korzystać z NT Workstation już dzisiaj nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputerów. Wykorzystaj potęgę i niezawodność środowiska NT. Użyj Network Neighborhood do przeglądania sieci. Zarządzanie plikami ułatwią Ci foldery i skróty. Swoim współpracownikom możesz udostępnić zasoby komputera, pliki i drukarki. Wykorzystaj Internet Explorer-a do połączenia z Internet-em lub lokalnym intranet-em. Wbudowana technologia Web umożliwia tworzenie własnych stron WWW bez konieczności nauki HTML-a. Do Twojej dyspozycji są również programy multimedialne takie jak: CD. Player, Media Player, Sound Recorder i inne. Korzystając z Control Panel-a łatwo przekonfigurujesz Swój system. Możesz także uchronić dane przed zanikiem energii, wirusami i innymi zagrożeniami.

O autorze
Charlie Russel jest długoletnim administratorem systemów i znanym ekspertem od spraw łączenia różnych systemów operacyjnych. Jest także współautorem wielu książek na temat systemów operacyjnych.

Poznaj najważniejsze elementy NT Workstation - najstabilniejszego systemu operacyjnego!
Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Windows NT stanie się systemem operacyjnym XXI wieku.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów