Witamina D kluczem do zdrowia

Będziesz mocno zdziwiony, że tak wiele twojego zdrowia, zależy od tak niewielkiej ilości witaminy D. Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawet darmowa (gdy pozyskamy ją ze słońca). Właśnie dlatego ani medycyna, która coraz bardziej staje się biznesem, ani politycy nie są kompletnie zainteresowani by cię poinformować, że jest potężną czarodziejską różdżką dla twojego zdrowia. Prawdopodobnie mieścisz się w grupie 85% ludzi, którzy mają niedobór witaminy D. Nawet jeśli kiedykolwiek łykałeś witaminę D zapewne brałeś ją w zalecanych oficjalnie dawkach, które jak się teraz okazuje są wielokrotnie za małe i właśnie dlatego nie przynosiły efektu. Dzięki niniejszej prawdopodobnie jedynej w Polsce książce o witaminie D, będziesz mógł skorzystać z rad amerykańskiego lekarza Sarfraz Zaidi, który od lat skutecznie leczy tysiące pacjentów właśnie uzupełniając niedoborów witaminy D. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie udać się do niego z wizyta osobiście, ale to on pomyślał o tobie i napisał tę książkę. Czy masz może symptomy niedoboru Witaminy D? Och, gdyby ludzie tylko wiedzieli o tej cudownej i niezwykle skutecznej witaminie..

Informacje dodatkowe o Witamina D kluczem do zdrowia:

Wydawnictwo: angielskie