Władztwo ciemności Wiek złych rządów t. II

Drugi tom trylogii Wiek złych rządów popularnego brytyjskiego pisarza Marka Chadbourna. Jak nikt inny potrafi on wykreować atmosferę zagrożenia i tajemnicy, rzucić niebanalnych bohaterów w wir zdarzeń, a czytelnikom - oprócz rozrywki najwyższej próby - zafundować rajd przez świat mitów, podań i zakątków średniowiecznej Anglii. Kiedy na ziemię powracają bogowie znani z celtyckich mitów, zdobycze cywilizacyjne ostatnich stuleci odchodzą w niepamięć, a odwieczny konflikt pomiędzy siłami światła i ciemności odżywa z nową mocą. Po jednej stronie barykady stają anielsko piękni Tuatha de Danaan, po drugiej potworni, zmiennokształtni Fomorianie. Stawić im czoło chce sześciu śmiałków zmagających się z właściwymi ludziom ułomnościami. Czy z pomocą tajemniczej energii uratują ludzkość?

Informacje dodatkowe o Władztwo ciemności Wiek złych rządów t. II:

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: b.d

Kup książkę Władztwo ciemności Wiek złych rządów t. II

Władztwo ciemności Wiek złych rządów t. II - opinie o książce

Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94
Przeczytane:2013-02-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2013 , Mam, Ulubione,
Nie będę się rozpisywać -wspaniała kontynuacja I tomu - czekam na przeczytanie kolejnej cześci(mam nadzieję że nie ostatniej:()
Koniec świata. Tom 1. Wiek złych rządów
Chadbourn Mark0
Okładka ksiązki - Koniec świata. Tom 1. Wiek złych rządów

Jack Churchill myślał, że w jego życiu nie wydarzy się już nic ciekawego. Załamany po samobójczej śmierci narzeczonej, był przekonany, że jego świat się...