OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-09-28
ISBN: 978-83-246-5126-9
Dodał/a książkę:andrzej0791
WordPress do Twoich usług! Zwyczaj pisania bloga wciąż zyskuje na popularności. Codziennie nowe rzesze pasjonatów postanawiają podzielić się wiedzą i przemyśleniami na najróżniejsze tematy, a w obecnych czasach właśnie ten kanał komunikacji okazuje się dla nich idealny. Wszystkie te osoby potrzebują prostego w obsłudze, elastycznego narzędzia, które umożliwi im przekazanie wiadomości w atrakcyjnej formie, lecz bez konieczności poświęcania nadmiernej ilości czasu na dopracowywanie szczegółów technicznych. Środowiskiem zapewniającym im takie warunki działania niewątpliwie jest WordPress. Jeśli chcesz szybko nauczyć się pracować z WordPressem i bez kłopotu opanować jego najważniejsze funkcjonalności, nie możesz przeoczyć tej książki. Dowiesz się z niej, jak zainstalować WordPressa i co zrobić, żeby praca z nim była wygodna i przyjemna. Odkryjesz, jak manipulować tłem, czcionką oraz układem tekstu w oknie, jak połączyć Twój blog z portalami społecznościowymi, a nawet jak zbudować na jego podstawie sklep internetowy. Kolejnym krokiem wtajemniczenia będzie dostosowywanie środowiska do Twoich osobistych preferencji dzięki informacjom o budowie własnych szablonów i wtyczek. Przeczytaj i pisz! Instalacja WordPressa Manipulacja tłem, czcionką i układem tekstu Integracja bloga z portalami społecznościowymi Budowanie sklepu internetowego za darmo Tworzenie własnej wtyczki i własnego szablonu Zostań mistrzem WordPressa i twórz blog na swoich zasadach!
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja