Wróć do mnie

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2013-06-21
ISBN: 978-83-245-7872-6
Dodał/a książkę:Martina
Znacie Emmi Rothner i Leo Leike? Zatem czytaliście już N@pisz do mnie, niezwykłą historię o tym, jak z przypadkowego spotkania w sieci rodzi się miłość. Dla was, ta historia to już zamknięta sprawa? Aha. Ale nie dla Emmi i Leo! Nie macie pojęcia, o czym tu mowa? Oto pokrótce cała historia: Emmi i Leo, oboje trzydziestce, ona mężatka, on leczy rany po kolejnym rozstaniu. Pewnego dnia przez błąd w adresie e-mail Emmi ląduje w skrzynce Leo. Dialog, który się nawiązuje, niebezpiecznie zbliża ich do siebie. Obydwoje doskonale wiedzą, że w świecie wirtualnym łatwiej o wyznania i zwierzenia niż w rzeczywistości. Podejmują śmiałą decyzję o spotkaniu, lecz na jej realizację nie starcza im odwagi. Leo wyjeżdża do Bostonu. Po roku wraca i odbiera nowe wiadomości od Emmi. Oboje stwierdzają, że wzajemne zauroczenie nie minęło. Może naprawdę powinni się spotkać? Zasłużyli przecież choć na jedną randkę w rzeczywistości.
Poetkaa plusminus Linia koment

Znów wracamy do przygód Emmi i Leo. Mężczyzna wraca po rocznym wyjeździe do Brukseli i znajduje nowe wiadomości w skrzynce internetowej od swojej wirtualnej przyjaciółki. Oboje sobie uzmysławiają, że flirt internetowy przeradza się w coś głębszego i żadnemu z nich nie udało się od tego uczucia uciec. O internetowym romansie dowiaduje się mąż kobiety i sam piszę maile do Leo, aby spotkał się z jego żoną. Dochodzi do spotkania, a uczucia jeszcze bardziej się pogłębiają... Co z tego wyjdzie?
   Polecam osobą, które lubią nietypowo pisane książki w formie maili i czyste romanse. ;)

kotokoto plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-07-23, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Nie zwykłam czytania tego typu dzieł, ale to rozpusciło moje serce jak lody waniliowe... Niezwykła, wzruszająca... Myśle, że wiele osób może się z nią utożsamić
sylwia1234567 Linia koment
Przeczytane:2015-02-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytam 52 książki w 2015 roku ,
Sil Linia koment
Przeczytane:2013-06-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,Posiadam,
Martina Linia koment
Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane!,