Okładka książki - Wściekły

Wściekły

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-08-13
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788378395737
Liczba stron: 536
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 4 (3 głosów)

Śmierć kolejnych ofiar nie zbliża detektywa Jacka Murphy'ego do rozwiązania zagadki. Jaki jest cel mordercy? Czemu ma służyć śmierć kolejnych osób, zabijanych z okrucieństwem i zimną krwią? Czy wybór ofiar jest przypadkowy, czy rządzi nim jakaś nieznana Murphy'emu reguła? Żeby powstrzymać mordercę, detektyw musi odpowiedzieć na to pytanie. Nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że odpowiedź jest bliżej, niż przypuszcza... niebezpiecznie blisko.

Ukryty przed wzrokiem Murphy'ego morderca skrupulatnie planuje następny ruch. Gra toczy się dalej. To on decyduje, kto i kiedy umrze, a także w jaki sposób. Również tylko on może zakończyć grę, gdy uzna, że nadeszła odpowiednia pora. Przecież zawsze wygrywał... jak dotąd...

Rick Reed - policjant z trzydziestoletnim doświadczeniem w Criminal Investigations Unit (wydział kryminalny) w Evansville Police Department i Vanderburgh County Sheriff Departament. Jego pierwsza książka ,,Blood Trial" to true crime - opowiada o dochodzeniu z 2000 roku, w trakcie którego Reed ścigał seryjnego mordercę (14 ofiar).

Kup książkę

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - GosiaK
GosiaK
Przeczytane:2016-03-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Avatar użytkownika - Natalia_Katarzyn
Natalia_Katarzyn
Przeczytane:2013-10-02, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Reklamy