Wspólnie pokonajmy raka

Co zrobić, aby wygrać z rakiem? Ta książka daje na to odpowiedź!Rak. Straszne słowo i straszna choroba. Każdy z nas chyba obawia się, że pewnego dnia usłyszy taką diagnozę w odniesieniu do siebie lub swoich bliskich. I co wtedy?Ta książka odpowiada właśnie na to pytanie oraz na wiele innych, których chorzy zagubieni w szpitalnych korytarzach często nie mają komu zadać. Omawia przyczyny powstawania nowotworów, ich rodzaje, sposoby diagnostyki i leczenia oraz zapobiegania chorobie. Wychodzi naprzeciw lękom pacjentów i ich rodzin, oswaja z medyczną terminologią, pokazuje, że po chorobie, a nawet w jej trakcie można prowadzić prawie normalne życie. Łączy osobiste historie pacjentek z rzeczowymi wyjaśnieniami jednego z najlepszych polskich onkologów. Co bardzo ważne - odnosi się do polskich realiów, w których jak najbardziej można wygrać z chorobą i spotkać wspaniałych lekarzy z autentycznym powołaniem.Wstęp do książki napisał Kamil Durczok, który również był pacjentem profesora Składowskiego.

Informacje dodatkowe o Wspólnie pokonajmy raka:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-09-22
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Wspólnie pokonajmy raka

Wspólnie pokonajmy raka - opinie o książce