Wszystkie r@andki Stelli Grey

Na miłość nigdy nie jest za późno!

Stella Grey jest duchową kuzynką Bridget Jones. Opisuje swoje sercowe porażki z lekkością, ironią oraz pysznym humorem.

Długoletnie małżeństwo Stelli kończy się gwałtownie - mąż odchodzi do młodszej partnerki, wspólny dom zostaje sprzedany, a samotna kobieta wpada w dołek, na którego dnie czają się butelki z winem i wielkie pudełka lodów, romantyczne komedie na DVD oraz absolutny kryzys poczucia własnej wartości... Kiedy jednak pierwsza faza smutku mija, Stella postanawia poszukać nowego partnera za pośrednictwem internetowych serwisów randkowych. Zakłada konta na kilku portalach i rozpoczyna polowanie. Czy zakończy się ono sukcesem?

Wciągająca, boleśnie prawdziwa i pełna ironicznego humoru. Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy szukają miłości na nowo.

Stella Grey to pseudonim amerykańskiej dziennikarki, która opisywała internetowe poszukiwania Tego Jedynego w cyklu felietonów na łamach ,,The Guardian".

Informacje dodatkowe o Wszystkie r@andki Stelli Grey:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2017-02-01

Kup książkę Wszystkie r@andki Stelli Grey

Wszystkie r@andki Stelli Grey - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna97
Justyna97
Przeczytane:2021-04-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021, Książki Ani,

Stella Grey po odejściu męża do innej partnerki postanawia znaleźć sobie nową miłość. Próbuje szczęścia na portalach randkowych. Ma wiele kont i uparcie próbuje kogoś znaleźć...
Wszystkie jej starania opisane są właśnie w tej książce.
Jest to dobre czytadło na poprawę humoru, chociaż zachowanie Stelli bywa czasem mocno irytujące. Przedstawiona jest tam niestety prawda o tym, jak większa część mężczyzn postrzega kobiety. A my, czytając o tym, możemy inaczej spojrzeć na świat. Z zachowania głównej bohaterki możemy wyliczyć co najmniej kilka zachować, których powinniśmy unikać podczas randkowania.

Bylis?cie kiedys? ciekawi,jak funkcjonuja? portale randkowe?Czy faktycznie w takim miejscu moz?na znalez?c? miłos?c? na całe z?ycie?
WSZYSTKIE RANDKI STELII GREY to kolejna pozycja,kto?ra została przeze mnie wylosowana w ramach tegorocznej listy TBR.W sumie to sie? niezmiernie ciesze,z?e mam ja? juz? za soba?.Bowiem po tej lekturze oczekiwania zupełnie czegos? innego.Mys?lałam,z?e czeka mnie zabawna,urocza i szalona komedia romantyczna w stylu niezasta?pionej Bridget Jones.Jednak,otrzymałam tutaj wieja?ca? nuda? opowies?c? dojrzałej kobiety o randkach i randkowaniu.
Sama ksia?z?ka była ni to powies?cia?,ni to poradnikiem,w kto?rym autorka umies?ciła zbio?r fakto?w i anegdot niby wprost z z?ycia wzie?tych.A wszystko rozpocze?ło sie? od tego,z?e jej seria felietono?w opublikowanych na stronie Guardiana,w kto?rym zreszta? ponoc? pracuje jako dziennikarka zdobyły niemałe uznanie.Dodatkowo sama autorka stała sie? dos?c? szybko popularna w sieci.Po tak ciepło przyje?tych wpisach wkro?tce wydawnictwo postanowiło te opowiada wydac? w formie ksia?z?ki.Oczywis?cie dziennikarka pozostaje w dalszym cia?gu anonimowa a tajemnicza Stella Grey to tylko jej pseudonim literacki.Czyz?by marketing tu zrobił swoje?A moz?e rzeczywis?cie takie porady warto wzia?c? sobie do serca?
WSZYSTKIE RANDKI STELII GREY nie zachwyciły mnie jakos? szczego?lnie.I choc? autorka posługuje? sie? bardzo przyste?pnym wre?cz rzeczowym stylem,to jednak ta lektura do mnie nie trafiła.Za brakło mi tu lekkos?ci,humoru i ciekawych perypetii,przykto?rych wraz z gło?wna? bohaterka? mogłabym s?miac? sie? w głos lub wzruszac? do łez.Miałam wraz?enie,z?e niekto?re te historie przedstawione przez dzienniakrke? były zbyt mocno wykreowane na potrzeby czytelniczek. Niestety ta ksia?z?ka okazała sie? nie dla mnie. Poza tym opis poro?wnywaja?cy ta? pozycje? do Bridget Jones jest wielkim nieporozumieniem.
@wydawnictwo_wab

5/10