Wyścig po miłość

On byłby wspaniałą zdobyczą, gdyby tylko ona mogła go dogonić… Abby Rogers już się zdarzało dbać o linię – wtedy zamiast dwóch babeczek z jagodami zjadała na śniadanie jedną. Odkąd pochłania ją prowadzenie własnej firmy, Abby nie ma czasu ani na ćwiczenia, ani na miłość. Kiedy atrakcyjny trener zachęca ją, by dołączyła do Klubu Biegacza, Abby nagle odczuwa nieodpartą ochotę na aktywność fizyczną. Niestety, pierwszy trening to upokorzenie: nie dość, że musi ćwiczyć w różowych legginsach, to jeszcze o mało nie wypluwa płuc. Po takim upokorzeniu zarzeka się, że nigdy nie wróci do klubu. Wtedy jej pracownica Heidi zjawia się w firmie z bardzo złą wiadomością, która na zawsze odmieni ich życie. Wydawnictwo Remi, 2012

Informacje dodatkowe o Wyścig po miłość:

Wydawnictwo: Remi
Data wydania: 2012-06-13
ISBN: 978-83-63142-72-8

Kup książkę Wyścig po miłość

Wyścig po miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - monalizka
monalizka
Przeczytane:2017-03-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2017,
Abby, to kobieta biznesu, prowadzi własną firmę, od jej założenia, jej forma fizyczna zeszła na drugi plan. Jednak za namową przyjaciółki postanawia dołączyć do Klubu Biegacza. Na pierwszym treningu dostaje niezły wycisk i świadkiem jej upokorzenia jest przystojny nieznajomy (którego niedawno niemal nie przejechała autem), zamierza więc zrezygnować z treningów. Jednak wtedy Heidi, pracownica, ma dla niej pewne złe wieści, które zmieniają perspektywę i decyzję Abby. ,,Wszystko blednie w obliczu jej dramatu." Abby jest pewna jednej rzeczy: chce się podjąć biegu w maratonie i chce pomóc Heidi. Ale czy chcieć to móc i czy pójdzie to łatwo? Jak się pewnie domyślacie, nie będzie to prosta ścieżka, bohaterka przeżyje chwile załamań, wzloty i upadki, momenty dumy, wstydu i porażki. Komplikuje się też jej życie uczuciowe, Abby jest zauroczona pewnym przystojnym trenerem, ale czy to na pewno miłość i czy ktoś inny przypadkiem nie skradł jej serca? ,,Wyścig po miłość" okazał się wbrew moim obawom przyjemną, a nawet przynoszącą chwile zastanowienia nad życiem lekturą. Jest kilka zabawnych momentów, kilka poważnych, także pewne tajemnice przestają być tajemnicami. Abby okazała się upartą osobą, pełną zarówno wad jak i zalet, która stara się podołać własnym wyzwaniom i odnaleźć w poplątanym życiu uczuciowym. Polecam fanom czytania o potyczkach życiowych, wartości przyjaźni i miłości. "Niczego w życiu nie byłam bardziej pewna."
Avatar użytkownika - slena1098
slena1098
Przeczytane:2014-07-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książka warta przeczytania. Czyta się lekko i szybko, napisana z humorem. Ja jestem zachwycona.
Avatar użytkownika - Karmelek3
Karmelek3