Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz

Rozpacz była dla mnie czymś tak codziennym, że uznałam to za część rzeczywistości. Rozpacz tak wielka, że umierałam w duszy wiele razy i ze zdumieniem odkrywałam fakt, że wciąż żyję.

Depresja to wielka pustynia pełna łez.

Ale to jest tylko stan przejściowy.

Można to zmienić.

Trzeba tylko zrozumieć czym jest depresja, skąd się bierze i jaki jest jej mechanizm działania.

To właśnie zrozumiałam. Wymyśliłam narzędzia. Zastosowałam. Zwyciężyłam.

Ty też możesz.

Informacje dodatkowe o Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-09-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz

Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz - opinie o książce

Zawsze fascynowała mnie psychologia, postrzeganie siebie i reagowanie na to co dzieje się w umysłach innych. Ostatnio pojęcie "depresja" jest mocno wyświechtane. Stwierdzenie "mam depresję" często pojawia się w kontekście np. gorszego tygodnia. Jednak co jeśli ten stan trwa dłużej? W bardzo ciekawy sposób swój punkt widzenia przedstawia @beata.pawlikowska. To ona zmagała się z tym problemem przez większość swojego życia. Jej sposób to 5 prostych ćwiczeń, które konsekwentnie trzeba realizować. A najważniejsze pamiętać, że zmiana zaczyna się w Tobie! Pomimo tego, że książka grubością przypomina encyklopedię to czyta się doskonale. Lekko i bez obciążenia pojęciami umysłu. Mi się bardzo podobała i z przyjemnością zostawię ją w swojej biblioteczce. Tym bardziej, że jest z dedykacją 💞 Dająca nadzieję, pełna dobrych myśli i ideologii natury umysłu. Zdecydowanie przemawia do mnie, że warto zawalczyć o siebie i sięgać po to co najlepsze!
@edipresseksiazki#beatapawlikowska#wyszłamzniemocyidepresji#wyszłamzniemocyidepresjityteżmożesz #psychologia #depresja#zawalczosiebie #rozwójosobisty#badzlepszawersjasiebie#bookoholic #bookoholiczka#zaczytanamatka#czytamwwolnejchwili #kochajżycie

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2016-12-09, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Pozyczylam od kolezanki do poczytania bo uznalam ,że warto i pomylilam sie bo nie warto.Ksiazka jest opisem depresji z punktu widzenie lekarzy i specjalistow a myslalam,ze sa to osobiste przezycia autorki.Ksiazka dosyc gruba bo wiele rzeczy sie w niej powtarza i sama nie rozumiem po co.Mnie osobiscie nie zachwycila.Pani Beata pisze ciekawie ale tylko jesli chodzi o podroze i wolalabym aby przy tym zostala bo w tej dziedzinie jest naprawde swietnym ekspertem.
Avatar użytkownika - Druid
Druid
Przeczytane:2024-04-04, Ocena: 1, Chcę przeczytać, Wypożyczone z biblioteki,

Fatalna książka, a o takich naprawdę nie chce mi się rozwijać, Może innym razem. Autorka nie popisała się tutaj.

Avatar użytkownika - mmonikaszy
Przeczytane:2017-02-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 69 książek w 2017,
Kurs pozytywnego myślenia. Kocham Cię
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Kurs pozytywnego myślenia. Kocham Cię

- Kocham cię – szumią drzewa. - Kocham cię! – woła przelatujący ptak. - Kocham cię! – mówią zielone trawki. - Kocham cię! –...

W dżungli podświadomości
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - W dżungli podświadomości

Przez trzydzieści lat obserwowałam mój umysł. Czym jest podświadomość? Jak działa? Jaki ma na mnie wpływ? Skąd się bierze samotność, kłamstwa i zdrady...