Wywiad ze śmiercią

„Wywiad ze śmiercią” to naprawdę przedziwna lektura. Książka jest wywiadem z mężczyzną, który zginął w wypadku samochodowym i po czterech godzinach śmierci powrócił do życia. "Oczywiście medycyna zna takie przypadki, w których lekarz lub ratownik medyczny nie zauważyli minimalnego tętna, czy bardzo spowolnionego oddechu. Takie sytuacje zdarzały się i pewnie zdarzają się nadal. Lecz ten przypadek jest trochę inny. Człowiek ten podłączony był do najnowocześniejszej aparatury monitorującej wszelkie funkcje życiowe, łącznie z aparaturą EEG do zapisu fal mózgowych. Z przyrządów tych jasno wynikało, że ten mężczyzna zmarł. Sama śmierć - choć z medycznego punktu widzenia zapewne bardzo ciekawa - nie jest powodem, dla którego powstała ta książka. Powodem jest to, co zdarzyło się po śmierci. " Powrócił bogatszy o wiedzę niedostępną ludziom, jednak nie zamierza zatrzymywać jej tylko dla siebie, lecz poprzez rozmowę z Michałem Wancerzem dzieli się nią z nami. "Przedstawiam Państwu człowieka wyjątkowego w skali świata. Świata, w którym żyjemy, i który znamy. Człowieka, który wrócił z zaświatów wraz z całą wiedzą, do jakiej człowiek otrzymuje dostęp po śmierci. Jak sam twierdzi, dostał znak, że już czas podzielić się tą wiedzą z ludzkością." Można tę książkę przeczytać z dużym dystansem do zawartych w niej treści i potraktować ją jako swego rodzaju ciekawostkę, można również uwierzyć w przekazywane w niej informacje. To pewnie z jednej strony sprawa wyboru, z drugiej, umiejętności perswazyjnych rozmówcy Michała Wancerza. Sam jestem ciekaw, jaką postawę wobec niej przyjmiecie.

Informacje dodatkowe o Wywiad ze śmiercią:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2014-12-10
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7900-251-1

Kup książkę Wywiad ze śmiercią

Wywiad ze śmiercią - opinie o książce

Avatar użytkownika - conchita
conchita
Przeczytane:2015-01-02, Ocena: 6, Przeczytałam,
Napewno polecam!!! Pewnym jest to że nikt po tej lekturze nie pozostanie już ta samą osoba!!! mną nie drgnęła( pomimo oczekiwania na nią i nastawienia) a wstrząsnęła moim życiem. Jestem osoba wierzącą i praktykującą i wydawało mi się że nic tego nie zmieni, nie może zmienić.. to jednak wiele zmieniło w patrzeniu na świat, wiarę, ludzi, Boga, na wszystko i przez to na nowo odnajduję siebie i swoje miejsce we wszechświecie... bo mój świat po zapoznaniu się z lekturą już nie zamyka się tylko na naszym świecie, naszym środowisku i najbliższych. Myślę, że każdy powinien ją przeczytać, pomimo tego że w część pewnie uwierzy w cześć może nie będzie łatwo, jednak napewno nie pozostanie nikt tą sama osoba! Dziękuje autorowi za chęć i potrzebę, może nawet konieczność zmiany świata na lepsze i oby w nas to także choć troszkę zakiełkowało..
Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2014-12-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Rozmówca Michała Wancerza nie chce ujawniać swojej tożsamości, za to chce się podzielić z czytelnikami wiedzą niedostępną dla ludzi. Czyni to w książce ,,Wywiad ze śmiercią". Zatem, czas wziąć ją do ręki i zabrać się za naukę.