OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2009-01-01
ISBN: 978-83-7414-570-1
Dodał/a książkę:dona
Mecenas Guido Guerrieri. Zamożny, przystojny, szczęśliwie zakochany i cieszący się szacunkiem kolegów. Zawsze znajdzie chwilę, by powłóczyć się urokliwymi uliczkami Bari, kupić ciekawą płytę lub książkę, odbyć interesującą rozmowę. Do biura Guerrieriego przychodzi tajemnicza siostra Claudia, opiekunka ze schroniska dla kobiet, które doświadczyły przemocy. Jej podopieczna, Martina Fumai, chce wnieść oskarżenie przeciw byłemu partnerowi o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią. Oskarżonym będzie Gianluca Scianatico, znany lekarz i syn wpływowego adwokata. Guerrieri zostaje pełnomocnikiem Martiny i próbuje dokonać niemożliwego. Dowody nie istnieją. Świadkowie nie chcą zeznawać. Adwokat lekarza sięga po najobrzydliwsze chwyty, byle tylko oddalić oskarżenie. Pieniądzom i koneksjom klanu Scianaticów Guerrieri może przeciwstawić tylko słowo byłej pacjentki szpitala psychiatrycznego... Ten wciągający thriller sądowy jest jednocześnie pasjonującą powieścią psychologiczną i ma jeszcze jednego bohatera: miasto - piękne, stare i niepokojące. "Z zamkniętymi oczami" to drugi tom bestsellerowej trylogii kryminalnej Gianrica Carofiglia. [Wydawnictwo W.A.B, 2009]
nikolsosna plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-13, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
dobre, dość mocne ale trochę mało, trochę za krótkie, wątki mogłyby być bardziej rozwinięte i bardziej szczegółowo napisane, czuję niedosyt chciałabym więcej. Podobała mi się bardzo refleksyjność głównego bohatera i jego przemyślenia wewnętrzne
Eli1605 Linia koment
leonia Linia koment
agulas_88 Linia koment
Przeczytane:2014-11-15, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane dawno, dawno temu,
Pinkberry Linia koment
Przeczytane:2012-07-25, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,