Zmysłowe, bezpruderyjne, seksowne - opowiadania o miłości - wesołe, z humorem, serio

Dziesięć opowiadań, gdzie tematem przewodnim jest miłość. Ta wielka, bezgraniczna i codzienna, trwała i wspierająca, i to zachłystująca się uniesieniami... Ilu autorów, tyle spojrzeń na miłość bez której życie jest puste. Co przydarzyło się nieśmiałemu doktorowi filmologii Tomaszowi Motylowi podczas wyjazdu na konferencję na Ukrainę, gdzie miał wygłosić referat o erotyce w kinie polskim? Dlaczego piękna Adela, nie lubiąca seksu, z przyjemnością zarządza Dzielnicą Rozpusty? Jak zmienią swe życie trzy znudzone żony bogatych mężów, zakładające w sieci prężnie działający… fuckclub? Skąd w mieszkaniu Manueli Gretkowskiej wzięły się nagle duchy… Freuda i Marilyn Monroe? Kim naprawdę jest niewidoma Laura, próbująca rozszyfrować sens naszych zmysłów? Dobra zabawa i inteligentna rozrywka. Wszak „nie ma większej rozpusty niż myślenie”.

Znani autorzy kryminałów, fantastyki i książek dla dzieci w zmysłowych opowiadaniach

Informacje dodatkowe o Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012-11-07
Czas trwania: 9 h 58 min min.
Czyta: Joanna Trzepiecińska, Zbigniew Zamachowski
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook

Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2017-05-06, Ocena: 1, Przeczytałam, 120/2017, Audiobook,
eh to trochę jak 50 twarzy tylko, że po polsku świetni autorzy...... no trzeba zarobić, chociaż nie dałam rady ze wszystkimi opowiadaniami dowiedziałam się np z tej książki o "Mapa i terytorium" były nieliczne momenty, które mi się podobały, ale to jedna z tych książek, do których bym nigdy nie sięgnęła gdyby nie audiobook i to czytany przez tych konkretnych aktorów