Okładka - Zaginięcie Ethana Cartera - poradnik do gry

Zaginięcie Ethana Cartera - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2014
Dodał/a książkę:helion

Zaginiecie Ethana Cartera to przygodówka, w której akcję obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby i zwiedza niewielki, otwarty świat doliny Red Creek. Poradnik ten pozwoli Ci bezproblemowo dobrnąć do satysfakcjonującego finału opowieści. Twórcy sygnalizują, że nie będą prowadzić gracza za rękę, w razie kłopotów zdaj się więc na nas.

The Vanishing of Ethan Carter nie jest produkcją bardzo długą, ale zagadki związane z brutalnymi morderstwami oraz skrzętnie poukrywane w gęsto zarośniętym świecie obiekty mogą sprawić nieco problemów. Ten poradnik w krótki i zwięzły sposób przeprowadzi Was przez wszystkie przygotowane przez deweloperów zadania - 5 spraw polegających na ustaleniu wydarzeń prowadzących do zbrodni oraz 5 opowiadań stworzonych przez tytułowego bohatera. Porady ogólne zapewnią podstawową wiedzę przed zanurzeniem się w świecie wykreowanym przez The Astronauts.

Zawartość poradnika do gry Zaginięcie Ethana Cartera:

• porady ogólne;
  • dokładny opis przejścia gry (solucja);
  • mapa doliny Red Creek gry z zaznaczonymi istotnymi miejscami;
  • analiza zakończenia;
  • wymagania sprzętowe.

Poradnik do gry Zaginięcie Ethana Cartera zawiera wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania tajemniczej zagadki doliny Red Creek. W tekście znajdziesz opisane krok po kroku wszystkie zagadki, a także położenie istotnych dla śledztwa miejsc.

Zaginięcie Ethana Cartera - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Pułapki i czaszki (Opis przejścia)
  • Zaginięcie Ethana Cartera - wymagania sprzętowe
  • Śmierć na torach (Opis przejścia)
  • Kosmiczna kapsuła (Opis przejścia)
  • Dom portali (Opis przejścia)
  • Dom Carterów (Opis przejścia)
  • Wiedźmi las (Opis przejścia)
  • Morderstwo w kopalni (Opis przejścia)
  • Cmentarz (Opis przejścia)
  • PC - klawiatura i myszka (Sterowanie)