Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum

Nauka jest super!

Ludzie są różni — jedni z nas lubią matematykę, inni język polski, a niektórzy wolą zajęcia techniczne lub WF. Wiedzę i umiejętności z tych przedmiotów, które lubimy bardziej, łatwiej nam przyswoić. Z innymi przedmiotami czasem bywa trudniej. Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.

Z tym zeszytem ćwiczeń nauczysz się tych rzeczy, które nie są dla Ciebie tak łatwe, jak inne. Przy pomocy pióra, ołówka i kredek będziesz ćwiczyć pamięć i umiejętność rysowania, a także rozwiążesz wiele ciekawych zagadek słownych i matematycznych. Własnoręcznie zaprojektujesz dyplom i zaproszenia na swoje urodziny!
Taka nauka to sama przyjemność.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Informacje dodatkowe o Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-10-11
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324681914

Kup książkę Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum - opinie o książce

Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń o obniżonym poziomie trudności dla gimnazjum

Komputer jako narzędzie do zabawy, pracy i nauki Komputer to doskonałe narzędzie, służące nie tylko jako magazyn gier, filmów czy muzyki. Umożliwia...

Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1
Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1

Komputery już dawno przestały pojawiać się wyłącznie w książkach i filmach fantastyczno-naukowych. Dziś są wszędzie -- w domach, szkołach i biurach. Korzystają...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;