Zakazany owoc

Historia grzechu w dusznej scenerii Nowego Orleanu: zakazane namiętności, grzech pierworodny i odkupienie. Losy trzech kobiet... Lily Pierron: właścicielka legendarnego domu schadzek w Nowym Orleanie. Gotowa zapłacić każdą cenę za szczęśliwą przyszłość swej córki, przyszłość wolną od niechlubnego dziedzictwa kolejnych kobiet z rodu. Hope Pierron St. Germaine: wyrzekła się matki i zerwała z nią wszelkie więzy. Za dnia wytworna i pobożna małżonka bogatego właściciela hotelu i troskliwa matka Glorii, w nocy oddaje się wyuzdanym namiętnościom, ociera o świat przestępczy. Gloria St. Germaine: nieświadoma mrocznych rodzinnych tajemnic ponosi konsekwencje zła i występku, o których istnieniu nie ma pojęcia. Uparta i lekkomyślna, znajduje swoją zakazaną miłość - mężczyznę w przedziwny sposób związanego z losami jej rodziny. Nie wie, że matka zrobi wszystko, by zniszczyć tę miłość. Nie wie także, że tylko ten mężczyzna może odkryć tajemnice kobiet z rodu Pierron. [Mira, 2006]

Informacje dodatkowe o Zakazany owoc:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-02-17
Tytuł oryginału: Forbidden fruit
Tłumaczenie: Słowiczanka Klaryssa

Kup książkę Zakazany owoc

Zakazany owoc - opinie o książce

Avatar użytkownika - alams
alams
Przeczytane:2016-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam, przeczytam 52 książki,
Super książka o kobietach tak różnych i tak podobnych i o tym co jest w życiu ważne o wyborach które później kształtują nasze życie trzymająca w napięciu książka z morderstwem, tajemnicami, zakazaną miłością,o przyjaźni i marzeniach fajnie się ją czyta polecam
Avatar użytkownika - ewia101
ewia101
Przeczytane:2014-06-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Erica Spindler tym razem nieco nietypowo, ale jak zwykle wciągająco.
Avatar użytkownika - Sebastian34
Sebastian34
Przeczytane:2020-01-27, Ocena: 6, Przeczytałem,

Przeczytałem już dużo książek Eriki Spindler i tym razem się nie zawiodłem. "Zakazany owoc" uważam za najlepszą jej książkę, którą do tej pory przeczytałem, choć nie jest ona (ta książka) typowym kryminałem, bo watków kryminalnych jest mało, więcej jest watków romantycznych. Ale mi to nie przeszkadzało, a nawet uznaje to za plus. Bardzo spodobali mi się bohaterowie tej książki, bo choć są oni tak różni, a jednak "podobni". To tyle.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2019-12-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Opis z tyłu książki był bardzo zachęcający ale czytając powieść odniosłam wrażenie, że nieco wprowadza w błąd. Bardzo słaby wątek kryminalny/policyjny jak i zarówno wątek bossów erotycznego i narkotykowego podziemia. Przez opis liczyłam na zupełnie coś innego. Ale... Ale nie oznacza to, że książka mi się nie podobała, wręcz przeciwnie. Od samego początku wciąga, opowiadana historia sprawia, że chce się czytać najlepiej w ogóle nie przerywając. Każda część ma jakby swoją własną historię (które są jednocześnie kontynuacjami) i bardzo mi się to podobało. Choć tak naprawdę sam koniec jest słaby i przez to według mnie książka spada na wartości. Nieco mnie nudził i miałam już ochotę przeczytać z musu.
Natomiast całokształt jak najbardziej ciekawy, i książkę chętnie polecam ale bardziej dla osób, które uwielbiają powieści obyczajowe, bo dla mnie ta ksiązka niewątpliwie tym była.

Avatar użytkownika - golebica73
Przeczytane:2014-11-10, Ocena: 5, Przeczytałam, z_Przeczytałam przed 2013,
Stan zagrożenia
Erica Spindler0
Okładka ksiązki - Stan zagrożenia

Kate i Richard Ryanowie są wspaniałym małżeństwem. Ich szczęście mąci jedynie niemożność posiadania własnego dziecka. Dzięki pomocy agencji adopcyjnej...

Ślepa zemsta
Erica Spindler0
Okładka ksiązki - Ślepa zemsta

W Nowym Orleanie, zniszczonym przez huragan Katrina, policja dokonuje makabrycznego odkrycia - na składowisku lodówek w jednej z zamrażarek leży sześć...