Zapomniana miłość

W szpitalu panuje cisza, gdy młoda dziewczyna budzi się z głębokiego snu. Zostaje powiadomiona, że ma amnezję i nie pamięta swojej przeszłości. Kiedy dochodzi do wniosku, że jej wcześniejsze „ja” było samotne, widzi swoich przyjaciół, którzy postanowili ją wesprzeć w trudnej chwili. Luke, który podaje się za jej wspaniałego chłopaka, podejrzewa wraz z Nickiem i Megan, że Melissa chciała popełnić samobójstwo. Po wyjściu ze szpitala przyjaciele robią wszystko, co w ich mocy, by pomóc jej odzyskać pamięć. Pomimo zapewnień, że mówią jej wszystko, Melissa wyczuwa, że ukrywają przed nią bardzo istotną informację.

"– Jestem pewna, że odzyska pamięć – powiedziała teatralnym szeptem. – Nie martw się…
– Ona jest inna… nie zachowuje się jak Melissa, którą tak wszyscy lubiliśmy – odrzekł, obejmując dziewczynę i wkładając pod jej pachę dłoń, ozdobioną sygnetami. – Już mi jej brakuje. Jacy głupcy z nas, że nie byliśmy przy tym wypadku… Tak pijani, tak niepomocni… Jesteśmy do dupy przyjaciółmi, Meg! Powinni nas ukarać!
– To nie nasza wina. Rzeczywiście mogliśmy jej pomoc, ale… – Cmoknęła go w policzek. – Będzie dobrze. Trzeba jej daj ochłonąć, Mel zawsze była silna, to i teraz pokaże swoją oryginalność.
Zwrócili się w moją stronę. Oderwałam od nich wzrok, udawałam, że patrzę na swoją dłoń, którą obejmował drugi chłopak. Wymownie spojrzałam na Meg, a ona wzruszyła ramionami, śmiejąc się przy tym tak zabawnie, że aż sama się roześmiałam." fragment książki

Informacje dodatkowe o Zapomniana miłość:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013-12-17
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-7722-974-3

Kup książkę Zapomniana miłość

Zapomniana miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - Karmelek3
Karmelek3