Zarzewie buntu

Tom 2 cyklu Pozaświatowcy

Jason Walker musi znaleźć drogę powrotną do Lyrianu. Rachel została tam sama, a Jason zdobył cenną informację, którą musi przekazać porzuconym przyjaciołom z Lyrianu, jeśli mają mieć jakąkolwiek szansę przetrwania i pokonania złego cesarza Maldora.

Kiedy wreszcie udaje mu się powrócić do dziwnego i zagrożonego świata, od razu pakuje się w tak poważne kłopoty, jak jeszcze nigdy dotąd, ponieważ jest najbardziej poszukiwanym zbiegiem na kontynencie. W tym czasie Rachel zaczyna odkrywać nowe umiejętności, które mogą okazać się kluczowe w walce przeciwko tyranii Maldora.

Po misji, która się nie powiodła, pojawia się nowy cel – zebrać wszystkich pozostałych przy życiu bohaterów Lyrianu. Czy uda się przekonać niezbędnych sprzymierzeńców, zanim cesarz zdławi raczkującą rebelię? Jason, Rachel i ich grupa bohaterów-weteranów stawi czoło nowym wrogom i ogromnym trudnościom, próbując zapoczątkować rozpaczliwe powstanie. Nie przegap drugiego tomu bestsellerowej sagi Brandona Mulla.

Informacje dodatkowe o Zarzewie buntu:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2013-04-17
ISBN: 978-83-7480-298-7
Tytuł oryginału: Beyonders: Seeds of Rebellion
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec

Kup książkę Zarzewie buntu

Zarzewie buntu - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-06-26, Ocena: 6, Przeczytałam, fantastyka, SF, przygoda,
Jason wraca do Lyriany połknięty na oczach ludzi przez hipopotama. Tym razem większość historii dotyczy drogi do wieszczki w Południowej Dżungli i przygód na drodze. W końcu Maldor ma się czego bać, bo Rachel rozwija mowę i magię przez Edomicki, a nasi bohaterowie na swej spotykają nowych sprzymierzeńców. jednakże czy to wystarczy by przeciwstawić się Maldorowi?

Wspaniała kontynuacja powieści Brandona Mulla! Od początku do końca książka pokazuje super akcje i bardzo fajnych bohaterów. Opowieść pełna tajemnicy i mrocznych wątków czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Szczególnie polecam młodzieży chłopakom jak i dziewczynom.

Avatar użytkownika - hanczyk04
Ruczek
Przeczytane:2013-04-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Mistrz Igrzysk Tytanów
Brandon Mull0
Okładka ksiązki -  Mistrz Igrzysk Tytanów

Czwarty tom serii "Smocza Straż". Dalszy ciąg bestsellerowego cyklu "Baśniobór"! Brandon Mull nie ustaje w wysiłkach, aby ponownie zachwycać dzieci...

Smocza straż. Gniew Króla Smoków. Tom 2
Brandon Mull0
Okładka ksiązki - Smocza straż. Gniew Króla Smoków. Tom 2

Smocza Straż to ciąg dalszy Baśnioboru - bestsellerowej serii Brandona Mulla. Pasjonująca przygoda pary nastolatków - Kendry i Setha trwa dalej...