Zaślepiony namiętnością. Na całość

Janice Maynard - Zaślepiony namiętnością Podejrzewając, że ma do czynienia ze sfałszowanymi dokumentami, Pierce prosi o pomoc prawniczkę. Nicola energicznie zabiera się do wyjaśnienia sprawy, uwodząc przy tym Pierce’a. Ich znajomość przeradza się w płomienny romans. Pierce, zaślepiony namiętnością, nie zauważa, że Nicola ma swój cel w znalezieniu prawdy... Amy Andrews - Na całość Cassie ma jasne poglądy na wiele spraw. Nauka – to sens życia. Kosmos – nie ma nic piękniejszego. Seks – ćwiczenie poprawiające koncentrację. Warte zachodu, o ile partner ma doktorat. Miłość – nie istnieje. Niedawno poznany Tucker – masa mięśni i mały mózg. Skoro tak, to jakim cudem namówił ją na seks? I dlaczego Cassie dniem i nocą marzy o powtórce? Harlequin Polska, 2014

Informacje dodatkowe o Zaślepiony namiętnością. Na całość:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2014-08-14

Kup książkę Zaślepiony namiętnością. Na całość

Zaślepiony namiętnością. Na całość - opinie o książce

Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2015-04-03, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 2015, Mam,
O ile pierwsza historia ma w sobie sens, to druga mnie irytowała, ale po kolei. Pierwsza historyjka lekka, przyjemna. Pearce podejrzewając, że doszło do fałszerstwa dokumentów prosi o pomoc prawniczkę. Między nimi rodzi się romans. Nie obywa się oczywiście, bez komplikacji, ale jak to bywa w tego typu opowiastkach wszystko dobrze się kończy. W drugiej historii bohaterka mnie irytowała, żeby nie powiedzieć denerwowała. Gdy Cassie poznaje Tuckera czuje, że coś go do niego przyciąga. Dają się porwać namiętności. Według mnie zachowywali się jak niewyżyci. Kiedy tylko mieli ochotę dali się porwać namiętności i żądzy. Ich historia mnie nie urzekła, nic nie wniosła. Jak szybko przeczytałam tak samo szybko o niej zapomniałam.