,,ZENTANGLE(R) - TWÓRCZY RELAKS"

Czy choć raz w życiu przydarzyło Ci się zapełnić kartkę papieru mniej lub bardziej wyrafinowanymi wzorami podczas nudnego spotkania lub długiej rozmowy telefonicznej? Jeśli odpowiedź jest twierdząca - oto coś dla Ciebie! Zentangle(R) to właśnie rysowanie powtarzających się wzorów - bez stresu, że coś się nie uda! Chodzi tu nie tylko o efekt końcowy, a sam proces tworzenia. Zentangle(R) to sztuka, która rozwija kreatywność, zdolności manualne, poprawia koncentrację, minimalizuje stres, wspomaga leczenie depresji, bezsenności, wprowadza w stan wewnętrznej medytacji. Wystarczy długopis, pisak, pióro, kartka papieru i książka ,,ZENTANGLE(R) - TWÓRCZY RELAKS", która nauczy Cię w prosty sposób jak zostać Zentanglerem! Autorkami książki są Certyfikowane Trenerki Zentangle(R) (CZT) - Suzanne McNeill, Sandy Steen Bartholomew i Marie Browning. Książka wprowadza w niezwykle przystępny sposób w tajniki Zentangle(R), pokazując krok po kroku jak narysować ponad 100 wzorów, pozwalając wypróbować technikę oraz rozwijać twórczość Zentangle(R). Przedstawia inspiracje ze świata zewnętrznego i wskazuje jak zastosować rezultaty swojej pracy w sztuce użytkowej, prezentując liczne galerie. Książkę ubarwiają krótkie historie osób, które rozwinęły swoją kreatywność i zmieniły nastawienie do życia, dzięki przygodzie z Zentangle(R). Odkryj fascynujący świat Twórczego Relaksu Zentangle(R), na punkcie którego oszalały setki tysięcy ludzi na całym świecie!

Informacje dodatkowe o Zentangle twórczy relaks. Sztuka kreatywności, koncentracji i dobrego samopoczucia:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2015-11-04
Kategoria: Rozrywka, humor

Kup książkę Zentangle twórczy relaks. Sztuka kreatywności, koncentracji i dobrego samopoczucia

Zentangle twórczy relaks. Sztuka kreatywności, koncentracji i dobrego samopoczucia - opinie o książce

Avatar użytkownika - muszkasia
muszkasia
Przeczytane:2017-02-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2017, Mam,
Zentangle czyli twórczy relaks. Książka została napisana przez światowej sławy trenerów i polecana jest przede wszystkim osobom które lubią rysować, choć nie tylko. Zentangle pozwala nie tylko się odprężyć i odciąć od świata zewnętrznego, ale również rozwija kreatywność. Poza tym proces tworzenia zentangle został porównamy przez autorów do medytacji. Jest dobrym narzędziem terapeutycznym, polecanym również osobom które mają problem z wyciszeniem myśli i świadomą koncentracją. Ponadto forma ta jest łatwiejsza niż medytacja. Jednak ja osobiście bardziej od zentangle preferuję inną formę relaksacji taka jak np malowanki dla dorosłych.