Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale będzie także idealnym dopełnieniem całorocznego menu według Pięciu Przemian.

Zimowe dania również mogą być ciekawymi kompozycjami bogatymi w smaki. Spożywając produkty, które przechowują się w naturalny sposób, takie jak ziarna zbóż, orzechy, pestki, warzywa strączkowe, suszone owoce i zioła, możesz skomponować zbilansowane i zdrowe dania.

Gotuj więc gęste zupy, kasze, piecz ciasta z orzechami i rodzynkami, pij rozgrzewające napoje z cynamonem i goździkami. Zimowe pożywienie ma głównie pomagać w utrzymaniu ciepła - przed wyziębieniem i w zharmonizowaniu organizmu pomocne będą szczególnie długo gotowane i pieczone potrawy z większą ilością rozgrzewających przypraw. Gdy dodatkowo przygotujesz je zgodnie z kuchnią Pięciu Przemian, możesz mieć pewność, że twoja zimowa dieta będzie obfita w zdrowe i zbilansowane posiłki.

Zapiekanka ziemniaczana z kaszą gryczaną, placki orzechowe, zupa migdałowa, tradycyjne łazanki z makiem oraz pierogi z kapustą i grzybami... dzięki nim odkryjesz bogactwo zimowych smaków kuchni Pięciu Przemian!

Informacje dodatkowe o Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie:

Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sil
Sil
Przeczytane:2014-03-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014, Posiadam,
Ogólnie pozycję czyta się dobrze, książka jest przejrzysta i dobrze napisana. Przepisy w niej zawarte, są warte wykorzystania. Zachęcam do zapoznania się z tą pozycją.
Pozycja wydaje się bardzo ciekawa, koniecznie muszę ją przeczytać, ponieważ przepisy w niej zawarte są bardzo oryginalne.
Jako dietetyk i kucharka z zamiłowania zdecydowanie MUSZĘ przeczytać tą książkę
Magia związków
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Magia związków

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady...

Lato w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Lato w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Lato to jedyna pora roku tak obfita w świeże warzywa i owoce. Dojrzewające w słońcu sezonowe owoce i warzywa wzbogacone warzywami strączkowymi, kiełkami...