Zjedz tę żabę. Audiobook

"Zjedz tę żabę" to książka dla ludzi biznesu. Ta przekonująca metafora, "ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu.

Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia "żaby" gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikającego ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienia twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiągnięciu lepszych wyników i poprawy wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności i sekwencji, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów amerykańskich w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 500 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Czyta: Robert Michalak

Zjedz tę żabę. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2023-01-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

Uwielbiam Briana Tracy! Trafiłam na jego wykład na żywo ,,przypadkiem". I od tego momentu mój rozwój osobisty ruszył do przodu. To on zmotywował mnie do poszerzania wiedzy dzięki książkom w tematyce rozwoju osobistego i planowania. Teraz spotkanie go ponownie byłoby marzeniem! A wtedy los dał mi tę możliwość, nie wiedząc ile na tym zyskam.

Było to kilka lat temu i nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego z ogromną przyjemnością wróciłam do podstaw. Książka idealna dla osób, które mają problem z organizacją swojego czasu i planowaniem. Pigułka wiedzy, która naprawdę odmienia życie. Od Briana wszystko się zaczęło...

I świąteczny kubek, bo ja już czuję klimat. Mam wrażenie, że ostatnio chcę żyć szybciej i intensywniej. Oby to nie była zła wróżba.

Avatar użytkownika - patrykcyran
patrykcyran
Przeczytane:2019-02-13, Ocena: 3, Przeczytałam,

Byłem światomy większośći rzeczy zawarch w tej książce, jednak dopiero po jej przeczytaniu starałem się wprowadzić je wszystkie do działania. Momentami mam wrażenie, że ksiązka odnosi się do pracoholików, nie odnosząc się zupełnie do sfery prywatnej.

Avatar użytkownika - godmyt
Przeczytane:2013-08-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Biblioteka Sukcesu Briana Tracy PAKIET 8 książek
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Biblioteka Sukcesu Briana Tracy  PAKIET 8 książek

Bądź skutecznym menedżerem! Osiągaj sukcesy z Brianem Tracy! Brian Tracy, światowej sławy ekspert w kwestii zarządzania i przywództwa, poświęcił...

Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności...