Złamane serca

Co zrobiłaby nastoletnia Bridget Jones, gdyby zerwał z nią chłopak?

Przepłakała dwadzieścia cztery godziny. Spaliła wszystkie zdjęcia i prezenty od swojego eks. Razem z przyjaciółkami wymyśliła zbiór zasad, żeby pozbierać się po rozstaniu i uwierzyć w siebie. A potem? Znowu się zakochała!

Pierwsze miłości, pierwsze rozstania, pierwsze złamane serca?

Trzy złamane serca

Chłopak Sydney niespodziewanie z nią zrywa i kończy ich dwuletni związek. Raven nie może wybrać między Calebem a Horace?em, więc oni decydują za nią i Raven zostaje bez żadnego chłopaka. Kelly kocha Willa. On już zaplanował walentynki, tylko że nie z nią.

Cztery przyjaciółki

Gdy trzy najlepsze przyjaciółki Alexii przeżywają rozstania z chłopakami, ona postanawia pomóc im wyleczyć złamane serca.

Dwadzieścia dziewięć zasad

Czy można żyć bez chłopaka? Czy można czuć się wtedy pełnowartościową osobą? Czy można pozbierać się po rozstaniu, przestrzegając zbioru prostych zasad? Wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Dziewczyny próbują zapomnieć o swoich eks. Na nowo odkrywają łączącą je przyjaźń i wspierają się wzajemnie. Starają się znaleźć nowe pasje i uwierzyć w siebie. Tylko że co chwila któraś łamie reguły ich "Kodeksu zerwań." A do tego wszystkie przyjaciółki znowu się zakochują?

"Pamiętajcie dziewczyny, żaden facet nie może sprawić, że poczujecie się kompletne i spełnione. Możecie to zrobić tylko wy same!"

Informacje dodatkowe o Złamane serca:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2011-01-31
ISBN: 978-83-259-0239-1

Kup książkę Złamane serca

Złamane serca - opinie o książce

Avatar użytkownika - brightwitch
brightwitch
Przeczytane:2011-05-25, Przeczytałam,
Zauroczenia
Pamela Wells0
Okładka ksiązki - Zauroczenia

Dziewczyny szukają nie tylko miłości!Cztery przyjaciółki: Alexa, Sydney, Raven i Kelly. Już wiedzą, że czasem od miłości ważniejsza jest przyjaźń...