Złamane serca

Data wydania: 2011-02-10
ISBN: 978-83-259-0239-1
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Złamane serca

Co zrobiłaby nastoletnia Bridget Jones, gdyby zerwał z nią chłopak?
Przepłakała dwadzieścia cztery godziny. Spaliła wszystkie zdjęcia i prezenty od swojego eks. Razem z przyjaciółkami wymyśliła zbiór zasad, żeby pozbierać się po rozstaniu i uwierzyć w siebie. A potem? Znowu się zakochała!

Pierwsze miłości, pierwsze rozstania, pierwsze złamane serca

Trzy złamane serca
Chłopak Sydney niespodziewanie z nią zrywa i kończy ich dwuletni związek. Raven nie może wybrać między Calebem a Horace?em, więc oni decydują za nią i Raven zostaje bez żadnego chłopaka. Kelly kocha Willa. On już zaplanował walentynki, tylko że nie z nią.

Cztery przyjaciółki

Gdy trzy najlepsze przyjaciółki Alexii przeżywają rozstania z chłopakami, ona postanawia pomóc im wyleczyć złamane serca.

Dwadzieścia dziewięć zasad

Czy można żyć bez chłopaka? Czy można czuć się wtedy pełnowartościową osobą? Czy można pozbierać się po rozstaniu, przestrzegając zbioru prostych zasad? Wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Dziewczyny próbują zapomnieć o swoich eks. Na nowo odkrywają łączącą je przyjaźń i wspierają się wzajemnie. Starają się znaleźć nowe pasje i uwierzyć w siebie. Tylko że co chwila któraś łamie reguły ich ?Kodeksu zerwań?. A do tego wszystkie przyjaciółki znowu się zakochują?

Pamiętajcie dziewczyny, żaden facet nie może sprawić, że poczujecie się kompletne i spełnione. Możecie to zrobić tylko wy same!

Recenzja
edith Linia koment

Złamane serca to typowa powieść dla nastolatek, w której przeczytać można wiele o problemach w szkole, niespełnionych miłościach, rozstaniach, kłótniach z rodzicami, szkolnej działalności w kółkach zainteresowań... Nastolatki odnajdą w niej emocje i uczucia, które dotyczą także ich. Z łatwością identyfikować się będą z którąś z bohaterek, bo - jak to w tego rodzaju powieściach bywa - każda z nich jest inna i ma swoje charakterystyczne cechy

andr Linia koment
joakrz1983 Linia koment