Zostań Medium. Praktyczny Przewodnik

Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. Będziesz mógł także nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem, Przewodnikiem Radości, a w problemach zdrowotnych wesprze Cię Przewodnik Lekarz. Są oni zawsze gotowi, aby Ci pomóc, wystarczy, że nauczysz się interpretować otrzymane od nich wiadomości. Niezależnie od tego czy chcesz zostać profesjonalnym medium, czy po prostu interesuje Cię bliższy kontakt z duchowymi przewodnikami czy bliskimi, którzy odeszli, ten przewodnik wzbogaci Twoje życie. Złap kontakt z Drugą Stroną.

Informacje dodatkowe o Zostań Medium. Praktyczny Przewodnik :

Zostań Medium. Praktyczny Przewodnik - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sheti
Sheti
Przeczytane:2014-10-30, Ocena: 4, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2014 roku,
Czy chcieliście kiedykolwiek zostać medium? No pewnie, kto nie chciał! Nawet osoby lekko sceptyczne gdzieś tam głęboko w podświadomości marzą o tym, aby mieć kontakt z drugą stroną. Podobno każdy człowiek ma w sobie zdolności parapsychiczne, ale nie każdy je rozumie, odczuwa i wykorzystuje. Trzeba się po prostu rozbudzić i poświęcić trochę czasu na naukę korzystania z nich - jednym przychodzi to łatwiej, innym gorzej, ale potencjał ma każdy z nas! Rose Vanden Eynden w swojej książce ,,Zostań medium" prowadzi nas krok po kroku i przedstawia różne ciekawe ćwiczenia, które mają na celu zwiększenie naszej percepcji parapsychicznej. Oczywiście skupia się w dużej mierze na teorii, bowiem, aby iść dalej, trzeba poznać pewne istotne podstawy, bez których sobie nie poradzimy. Nie owija w bawełnę, skupia się raczej na faktach i najistotniejszej wiedzy. Popiera to różnymi przykładami ze swojego życia, co daje nam możliwość poznania jej lepiej i w pewnym sensie stanowi ,,rzeczowe" potwierdzenie teorii, którą nam prezentuje. Tak na dobrą sprawę, autorka skupia się głównie na kontakcie z przewodnikami duchowymi różnego rodzaju, ale osobiście uważam, że złapanie kontaktu z drugą stroną jest z tym bardzo powiązane. Chodzi głównie o dostrojenie się do odpowiedniej częstotliwości wibracji, a jeżeli nauczymy się słuchać naszych przewodników duchowych, to duchy, a nawet odczyty niefizycznych ciał otaczających nas ludzi staną się dla nas czymś naturalnym. Nie spotkałam się do tej pory z podziałem przewodników, jaki przedstawia pani Eynden, ale przyznaję, że mnie zaciekawił. Było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, że mogłam jednak dowiedzieć się czegoś nowego o drugiej stronie, bowiem sama osobiście znam zaledwie dwóch swoich przewodników i teraz ciągle zastanawiam się, do której kategorii mogę ich przypasować. Świetną rzeczą są ćwiczenia, która autorka zaprezentowała w tej książce. Przykładowo opisuje nam jakąś sytuację pełną symboli i faktów, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi, a następnie podaje kilka możliwych odpowiedzi, co one oznaczają - łatwo w ten sposób się sprawdzić i jest to niezwykle przyjemna zabawa. Co więcej, nawet kontaktowanie się z przewodnikami autorka przedstawia jako zabawę - jednym słowem zafundowała nam kurs wiedzy połączony z zabawą, a powszechnie wiadomo, że w taki sposób najlepiej przyswoić informacje! Na pewno wypróbuję kilka praktyk i postaram się wynotować wiedzę, którą chciałabym przyswoić (chociaż przyznaję, że większość tematów poruszanych przez panią Eynden jest mi już dobrze znana). Książka jest napisana w przystępny i przyjemny sposób, autorka nie zapomina o tym, aby zaznaczyć w tekście najważniejsze rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Ta pozycja jest dobra zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym, chociaż myślę, że skierowana jest bardziej dla osób początkujących. Osoba, która siedzi w tej tematyce nieco dłużej może nie znaleźć tutaj zbyt wiele informacji, których by jeszcze nie znała. Jednak jeżeli ktoś faktycznie chce się zaznajomić z tematem mediumizmu i pobudzić swoje zdolności, to ta pozycja będzie dla niego idealna!