Zostań ze mną. Tom 1

Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem. Przeżyła za to coś, czego nie powinno przeżyć żadne dziecko. Wciąż nosi blizny na ciele i na duszy. Wciąż nie może zapomnieć, co zrobiła jej matka. I wciąż ukrywa swoją tajemnicę – nawet przed nowymi przyjaciółmi z college’u.

Nagle koszmar zaczyna się od nowa. Calla musi wrócić do rodzinnego miasta i odzyskać to, co odebrała jej matka. Czy pomoże jej tajemniczy przystojniak Jax? I czy Calla da mu szansę, by pomógł jej pokonać przeszłość?

Informacje dodatkowe o Zostań ze mną. Tom 1:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2015-01-29
ISBN: 978-83-241-5315-2

Kup książkę Zostań ze mną. Tom 1

Zostań ze mną. Tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - kocik83
kocik83
Przeczytane:2015-11-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015, 52 książki 2016, New Adult,
Kolejna fantastyczna książka J.Lynn.Tym razem opowiada o młodej dziewczynie Calli która wraca do swojego rodzinnego domu,zostaje wplątana w aferę z narkotykami i poznaje cudownego chłopaka Jaxa.Nie mogę się doczekaj kolejnej części.Polecam.
Avatar użytkownika - madzia_inc
madzia_inc
Przeczytane:2015-07-13, Ocena: 6, Przeczytałem,
Pierwsza książka tej autorki, na którą się natknęłam. Czytałam z zapartym tchem, każdy kolejny fragment. Wszystko opisane tak realnie, że czułam jakbym sama brała udział w wydarzeniach z książki! Historia pięknej miłości opleciona wątkiem mafii.
Nigdy nie sądziłam, że ,,Zaczekaj na mnie" pokaże mi nowe oblicze New Aldut, ponieważ książka ta zapoczątkowała fenomenalną serię, wyczekuje każdego kolejnego tomu i z wielkim zaufaniem sięgam po lekturę. Początkowo nie wiedziałam, kim jest autorka i dopiero podczas lektury ,,Zostań ze mną" odkryłam prawdę. Moja opinia się nie zmieniła, być może umocniłam się w przekonaniu, że wszystko, co wychodzi spod pióra autorki, jest czymś wartościowym i genialnym. Pani J. Lynn to tak naprawdę Jennifer L. Armentrout, autora ,,Obsydiana". ,,Zostań ze mną" to historia Calli i Jaxa. Dziewczyna mocno dotknięta przez los, została poparzona, co pozostawiło blizny nie tylko na ciele, ale i na psychice. Trudne dzieciństwo z matką narkomanką, skłoniło ją do wyjazdu i samodzielnego życia, lecz pewna sytuacja zmusza ją do powrotu do rodzinnego miasta i wyjaśnienia spraw z mamą. Na miejscu okazuję się, że jest zdana na samą siebie, a jej życie jest zagrożone. Pomoc znajduję w ramionach przystojnego Jaxa. Calle poznałam już w poprzedniej części i cieszę się, że w ,,Zostań ze mną" mogłam przybliżyć sobie jej osobę, gdyż była dla mnie wielką zagadką. Ta historia troszkę się różni od pozostałych. Jest mroczniejsza i pomimo realności i prawdopodobieństwa, była bardziej sensacyjna. Niewiele osób miało takie życie jak Cala, dlatego trudniej sobie to wyobrazić. Calla i Jax są w trudnej i niebezpiecznej sytuacji, pojawiają się strzelaniny a napięcie jest wyczuwalne przez większość książki. Brakowało mi lekkości, jednak Katie, striptizerka o specyficznym uosobieniu, częściowo to wynagrodziła. Calla i Jax to główni bohaterowie i to na nich skupiamy się całkowicie. Są barwi i interesujący, ich przeszłość do łatwych nie należy, dlatego poznawanie ich było prawdziwą przyjemnością, co prawda naznaczoną smutkiem i bólem. Zarówno Calla jak i Jax mają wiele tajemnic, które wychodzą na jaw stopniowo i kilka zaskakujących zwrotów akcji się pojawiło. W książce nie brakuję scen seksu, są one pikantne i myślę, że zadowolą każdego fana erotyki. W tej serii podoba mi się, że jest dobrze nakreślona fabuła a seks jest naprawdę gorącym dodatkiem. Wszystko jest wyważone i w odpowiednich dawkach, dlatego preferuję książki J.Lynn od tradycyjnych erotyków. ,,Zostań ze mną" to trudna opowieść o życiu i konsekwencjach swoich czynów, gdzie miłość daję nadzieję na lepszą przyszłość. Książkę czyta się lekko i szybko, wciąga od pierwszej strony i z niecierpliwością czekam na kolejny tom, ponieważ ufam autorce bezgranicznie i wiem, że mnie nie zawiedzie. Najlepsza seria New Adult, jaką czytałam. Polecam 5/6
Avatar użytkownika - dona
Przeczytane:2016-05-20, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 KSIĄŻKI NA 2016 ROK, Mam,
Believe in me
J. Lynn 0
Okładka ksiązki - Believe in me

To krótkie opowiadanie o Brit i Ollie'm. Już w "Zaczekaj na mnie" dało się wyczuć chemię miedzy nimi. Tuż przed wyjazdem Ollie'go do akademii medycznej...

Common Sense Guide to Improving Palliative Care
J. Lynn0
Okładka ksiązki - Common Sense Guide to Improving Palliative Care

Improving care for the patients who are in the last phase of their lives has been a field that most health care providers have struggled with during last...