22-dniowa rewolucja. Roślinny program totalnej odnowy ciała i życia

Ze wstępem Beyoncé!

Poznaj przełomowy plan wprowadzenia do swojego życia zdrowych nawyków związanych z jedzeniem! Program przejścia na dietę wegańską w zaledwie 22 dni stosowała Beyoncé, a efekty tego eksperymentu obserwował cały świat! Obecnie gwiazda może pochwalić się zgrabną, zdrową sylwetką i gładką cerą, którą - jak sama mówi - zawdzięcza właśnie tej diecie. Z usług autora, najbardziej rozchwytywanego eksperta w dziedzinie zdrowia, korzystała już cała plejada hollywoodzkich gwiazd, m.in. Jay-Z, Jennifer Lopez, Pharrell Williams, Gloria Estefan i Shakira.

,,22-dniowa rewolucja" to stworzony przez Marco Borgesa plan diety roślinnej i treningu interwałowego, oparty na zasadzie głoszącej, że ludzka psychika potrzebuje zaledwie 21 dni, aby jakaś czynność stała się nawykiem. W tej długo wyczekiwanej publikacji znajdziesz:

- Proste przepisy na apetyczne i syte potrawy przyrządzane z warzyw, owoców, kasz i ziaren;

- Odpowiednio zbilansowany jadłospis na każdy z 22 dni;

- Instrukcje banalnie prostych i niewymagających ćwiczeń, które pomogą utrzymać kondycję;

- Pełen program rewolucji, wraz z planem treningu dostosowanym do kaloryczności jedzenia i motywującymi strategiami;

- Dokładny opis rewolucyjnej metody i teorii nawyków, na jakiej się opiera.

Zacznij odżywiać się jak gwiazdy - przy naprawdę niewielkim wysiłku i niskich kosztach! 22 dni - tylko tyle wystarczy, by schudnąć, poczuć się lepiej, zdrowiej i lżej... i być jak Beyoncé. Skoro taki łasuch jak ona dał radę zmienić swoje niezdrowe nawyki jedzeniowe na rozsądne i zdrowe podejście, ty też to potrafisz!

Informacje dodatkowe o 22-dniowa rewolucja. Roślinny program totalnej odnowy ciała i życia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-11-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 22-dniowa rewolucja. Roślinny program totalnej odnowy ciała i życia

22-dniowa rewolucja. Roślinny program totalnej odnowy ciała i życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - flamenco88
flamenco88
Przeczytane:2016-01-07, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016, Przeczytane,
Spodziewałam się po te książce czegoś więcej, a otrzymałam typowy amerykański poradnik, napisany w modnym coachowym stylu. O diecie wegańskie, do której użyte są częściowo niedostępne lub drobie produkty. Oceniam ją na 3
Greenprint. Jak dzięki zielonej diecie zmienić siebie i świat na lepsze
Marco Borges0
Okładka ksiązki - Greenprint. Jak dzięki zielonej diecie zmienić siebie i świat na lepsze

Chcesz poprawić swoje samopoczucie? Potrzebujesz zrzucić kilka kilogramów, ale nie chcesz jeść mniej? Pragniesz w znaczący sposób pomóc naszej...