Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Jak zręcznie poruszać się w labiryncie przedślubnych przygotowań?

Jak sprawić, by wyjątkowy i wyczekiwany dzień ślubu przebiegł bez zakłóceń?

Każda przyszła panna młoda pragnie, aby dzień jej ślubu był wyjątkowy. Każda też obawia się popełnienia błędów, o co w ferworze przedślubnych przygotowań nietrudno. Co zrobić, żeby ograniczyć ryzyko mniejszych i większych wpadek - zarówno podczas miesięcy poprzedzających dzień ślubu, jak i podczas niego?

Dzięki poradom profesjonalnej wedding plannerki zaoszczędzisz nawet 150 godzin,  zoptymalizujesz wydatki, a także unikniesz wielu wątpliwości oraz większych i mniejszych katastrof. Wskazówki doświadczonego doradcy ograniczą również stres i pozwolą skupić się na przyjemnych aspektach wyjątkowego dnia ślubu.

W książce Ślub doskonały Katarzyna Gajek dzieli się doświadczeniem zdobytym przy realizacji ponad trzystu  uroczystości - m.in. ślubów Anny i Roberta Lewandowskich oraz Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego.

Książka ilustrowana inspirującymi zdjęciami Agnieszki i Marcina Rusinowskich, którzy fotografowali setki ślubnych uroczystości, między innymi ślub Anny i Roberta Lewandowskich.

Katarzyna Gajek – konsultantka ślubna z 10-letnią praktyką. Z jej pomocy skorzystali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Lucas Podolski. Ma na swoim koncie organizację już niemal 300 ślubno-weselnych wydarzeń. Często zapraszana jest jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych.

Informacje dodatkowe o Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki:

Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki - opinie o książce

Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2017-08-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2017,

Cóż... książka pisana przez konsultanta ślubnego napisana moim zdaniem po to, żeby namawiać pary młode do zatrudniania takiegoż. Zakładam, ze skoro kogoś stać na taki poradnik (mój mam akurat za punktyz  granicce.pl :P ) to stać go i na konsultanta. Dla normalnych osób średnio przydatny - wprawdzie zwraca uwagę na kilka przydatnych kwestii (za to plus), jednak 90% treści odnosi się do wesel "ą", "ę" i organizowanych za o wiele bardziej ciężkie pieniądze niż zykłe wesela... W ramahc ciekawostki można sobie przeczytać, jednak kupowania zdecydowanie nie polecam - lepiej tą gotówkę przeznaczyć na coś przydatnego na weselu.

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2017-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2017, Moja biblioteczka,

Dzięki temu poradnikowi mój ślub i wesele były idealne! :) To ogromna skarbnica wiedzy, która zwraca uwagę na wiele ważnych kwestii i drobnych szczegółów. Od przygotowań po podziękowania, wszystko opisane tak, że organizacja tego pięknego dnia nie stanowiła dla mnie większego problemu. Dzięki temu poradnikowi wiedziałam, komu i jakie zadać pytania, na co zwrócić uwagę, co zrobić, by obyło się bez wpadek. Przede wszystkim ten poradnik sprawił, że przygotowania odbyły się bezstresowo :)

Avatar użytkownika - dorozka
dorozka