Bądź naturalnie piękna

,,Bądź naturalnie piękna” to poradnik dla wszystkich niezależnie od wieku; dla tych , którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z kosmetyków konwencjonalnych, syntetycznych. Jeżeli masz dosyć nakładania i zmywania makijażu to ta książka jest dla Ciebie. Podpowie jak sprawdzonymi, prostymi, naturalnymi sposobami w ciągu 1-2 tygodnia mieć piękną cerę, gładkie ciało, lśniące włosy. Wskaże m.in., że owoce, warzywa, zioła – zawierające bogactwo witamin – są najskuteczniejszymi kosmetykami naturalnymi. Stosując się do zaleceń, wskazówek poradnika i Ty wzorem królowej Kleopatry możesz być najpiękniejsza na świecie.

Informacje dodatkowe o Bądź naturalnie piękna:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2015-08-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7900-423-2

Kup książkę Bądź naturalnie piękna

Bądź naturalnie piękna - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2015-08-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Codziennie, od rana do wieczora, jesteśmy bombardowani przekazami płynącymi z reklam, mówiącymi, że chcąc osiągnąć szczęście, powinniśmy być zawsze młodzi, piękni, zdrowi i bogaci. W ślad za tym, w sprzedaży ukazują się poradniki informujące, jak tego dokonać (,,Operacja twarzy- zrób to sama!", ,,Ukradnij pierwszy milion, później już będzie łatwiej", ,,Zamień pracę na ćwiczenia w fitness klubie") i tym podobne, przydatne publikacje. To oczywiście żart, jednak od pewnego czasu pęd za udoskonalaniem swojego wyglądu przybiera formę społecznego obłędu. Korzystają na tym firmy kosmetyczne, farmaceutyczne i wiele innych. Oczywiście nie chcę powiedzieć, że nie należy o siebie dbać. Każda kobieta (i niektórzy faceci) marzą o zdrowej skórze, lśniących włosach, pięknych paznokciach, błyszczących oczach i nienagannej figurze. I wydają na to dużo, dużo pieniędzy. Nic dziwnego. W końcu, gdy jesteśmy zadbani, po prostu lepiej się ze sobą czujemy i lepiej odbiera nas świat zewnętrzny. Ważne jednak, żeby w drodze do tego celu nie oszaleć i nie doprowadzić do bankructwa swojego gospodarstwa domowego. Dlatego warto skorzystać z poradnika Barbary Ciepielewskiej ,,Bądź naturalnie piękna, czyli domowe sposoby upiększania się". Autorka dowodzi w nim, że natura oferuje nam wszystko, czego potrzebuje nasze ciało, trzeba to tylko znaleźć i wykorzystać, a naturalne produkty to skuteczne kosmetyki. Są lepsze od chemicznych i niedrogie. Zapraszam do lektury.