Bóg urojony

W Bogu urojonym Dawkins demaskuje i z pasją odrzuca religię we wszystkich jej postaciach, a czyni to z typowym dla siebie talentem, erudycją, intelektualną przekorą i poczuciem humoru. To świetnie napisany i doskonale uargumentowany wywód; lektura, po którą winien sięgnąć każdy, kogo interesuje temat religii i wiary oraz roli, jaką pełnią w społeczeństwie."Synopsis"

Informacje dodatkowe o Bóg urojony:

Wydawnictwo: Cis
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Bóg urojony

Bóg urojony - opinie o książce

Avatar użytkownika - joygun
joygun
Przeczytane:2014-12-18, Ocena: 1, Przeczytałem,
Muszę stanowczo stwierdzić że to jest zwykły szmatławiec na którego nie warto wydać złamanego grosza. Autor tej ''książki'' to biedny idiota któremu należy współczuć a jego ewidentną mową nienawiści przejmować się nie warto(to chory człowiek jest). Warto przypomnieć że Dawkins był swego czasu leczony psychiatrycznie i jak widać nie wyszło mu to na dobre. Co robi autor w tej publikacji? Robi to co jest teraz modne i na czym można dobrze zarobić.Czyli toczy pianę z pyska i obrzuca błotem chrześcijaństwo. Prowokuje oraz szokuje(swoją głupotą oczywiście). Takie czasy że jak chcesz się wylansować a nie masz talentu i niczego wartościowego do zaoferowania to musisz szokować.Pokazać goły tyłek albo środkowy palec. I nie ogarniam jak można dać się zindoktrynować takiemu ćwierć-mózgowi jak Dawkins i to w taki naiwny sposób.Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i niech nikt więcej za was tego nie robi! Swoją drogą teoria ewolucji to chyba największe kłamstwo w dziejach współczesnego świata.Nie zasługuje ona nawet na miano teorii a raczej jedynie hipotezy w dodatku niemiłosiernie dziurawej i naciąganej do granic możliwości. Hipotezy którą można z łatwością podważyć i swobodnie zanegować jej słuszność bez obawy posądzenia o nienaukowość Dziwny jest świat jak śpiewał nieodżałowany Czesław Niemen
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2012-04-20,
No błagam, czytałeś to Autorze recenzji czy ktoś Ci to polecił. Nie odrzuca religii tylko na "chłopski sposób" wplata biologię. Radę przeczytaj drugi raz :-)
Avatar użytkownika - szczurzyca
szczurzyca