W książce poruszono bardzo ważny temat zaangażowania młodych kobiet w sferę seks biznesu, a dokładnie pracy w seks telefonie i na video seks chat’ach. Autorka postawiła już na samym początku pytanie: czy osoby podejmujące się tego typu zajęcia można uznać za prostytutki? Punktem wyjścia autorki jest przytoczenie historii prostytucji od Starożytności do czasów współczesnych. Ponadto w publikacji odwołano się do wybranych definicji prostytucji i jej rodzajów. Zaprezentowano także znaczenie terminów call girl i video seks chat, zaznaczając, iż ostatnie z wymienionych zjawisk powiązane jest z rozwojem Internetu, którego możliwości w zakresie przekazu interaktywnego pozwalają jego użytkownikom na wiele nowych doświadczeń erotycznych, czego przykładem mogą być „gorące pogawędki” i występy na żywo. W książce zwrócono uwagę na najważniejsze uwarunkowania zjawiska prostytucji. Autorka nie ocenia i piętnuje kobiet, które wybrały taką, a nie inną drogę zarabiania pieniędzy pokazując raczej, że są to wykształcone dziewczyny, które mają takie sama marzenia o lepszym życiu jak każda z nas tylko, że wybrały bardziej ryzykowną drogę ich realizacji.

Informacje dodatkowe o Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostytucji?:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2009-12-30
Kategoria: Pedagogika
ISBN: 978-83-7587-269-9

Kup książkę Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostytucji?

Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostytucji? - opinie o książce