Człowiek ze złotym amuletem

Tom 1 cyklu Sekretne historie

Nazywam się Bond. Szaman Bond. Cóż, w zasadzie to moja ksywka. Tak naprawdę nazywam się Eddie Drood, a to był taki mały żarcik. Tak, a propos mojej licencji i tego czym się zajmuję.

Moja rodzina od wieków stoi na straży bezpieczeństwa ludzkości. Taki fach. To my chronimy cię przed paskudami, które panoszą się, gdy zapada noc. Jako agent terenowy Droodów, nosiłem złoty amulet, zabijałem potwory, broniłem świata i kochałem swoją robotę. A przynajmniej robiłem to do czasu, gdy moja własna rodzina, zupełnie bez powodu obwołała mnie renegatem. I zmusiła do ucieczki. Teraz dzięki tym, których przez całe życie tropiłem i likwidowałem, być może zdołam udowodnić swoją niewinność. Ironia, nieprawdaż?

Jestem Szaman Bond, bardzo tajny agent. I mam zamiar pokazać wszystkim, że jestem najlepszy w tym, co robię.

Informacje dodatkowe o Człowiek ze złotym amuletem:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2012-05-18
ISBN: 978-83-7574-699-0
Tytuł oryginału: The Man with the Golden Torc
Tłumaczenie: Dominika Schimscheiner

Kup książkę Człowiek ze złotym amuletem

Człowiek ze złotym amuletem - opinie o książce

Avatar użytkownika - babet
babet
Przeczytane:2015-03-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Ciekawa,godna polecenia.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-06-19, Ocena: 5, Przeczytałam, fantastyka, SF, przygoda, sensacja, thriller,
Edward Drood zwany inaczej Szaman Bond jest terenowym agentem rodziny. Zostaje jednak uznany za renegata. Od tej pory jest zdany na siebie oraz stworzenia, które do tej pory zabijał. Towarzyszy mu wiedźma Molly, która pomaga dowieść jego niewinności. Książka jest dla fanów lubiących mieszankę fantastyki, przygody i akcji.
Avatar użytkownika - djas
djas
Przeczytane:2005-12-22, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Łabędzi śpiew. Cykl Nightside t.3
Simon R. Green0
Okładka ksiązki - Łabędzi śpiew. Cykl Nightside t.3

Sabotaż w elektrowni. Tragiczna śmierć przyjaciół. Nieznane losy francuskiej piosenkarki… Kto jest ofiarą, kto krzywdzicielem? John Taylor...

Bogobójca
Simon R. Green0
Okładka ksiązki - Bogobójca

Kapitan Hawk i Fisher zostają przydzieleni do prób schwytania zabójcy bóstw. Zginęły już trzy bóstwa, wzmagają się zamieszki uliczne, a do sprawy wciąż...