Dla twojego dobra

Tom 2 cyklu Haker

W "Dla twojego dobra", drugiej części serii "Haker", Blake i Erica muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem, które grozi nie tylko ich miłości, ale i życiu.

Pomimo swojej obsesji na punkcie kontroli, młody i bogaty haker w końcu zdobył zaufanie kobiety, którą kocha. Erica Hathaway, właścicielka portalu internetowego, otworzyła przed Blake'iem serce i swoją firmę.

Gotowa zacząć nowy rozdział w życiu, Erica jest zdecydowana utrzymać ten związek, nawet gdyby to miało oznaczać oddanie Blake'owi części kontroli, której ten pragnie i w życiu zawodowym, i w sypialni.

Kiedy jednak demony przeszłości stają się zagrożeniem dla ich wspólnej przyszłości, Erica podejmuje decyzję, która może na zawsze zmienić ich życie.

Informacje dodatkowe o Dla twojego dobra:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2016-02-03

Kup książkę Dla twojego dobra

Dla twojego dobra - opinie o książce

Avatar użytkownika - blackolszi
blackolszi
Przeczytane:2017-08-31, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Kontynuacja utrzymuje średni poziom poprzedniej. W sumie czym Blake różni się od Greya? Chyba tylko tym, że jest byłym/obecnym hakerem :/

No i zdecydowanie autorka prezentuje o wiele bogatsze słownictwo i warsztat pisarski niż autorka wyżej wymienionego Grey'a

Avatar użytkownika - Zakladka
Zakladka
Przeczytane:2016-03-13, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Jako że pierwszy tom bardzo mi się podobał, wprost wyczekiwałam drugiego. Liczyłam, iż porwie mnie on tak jak jego poprzednik, więc nastawiałam się na coś równie dobrego. I nie twierdzę, że książka jest zła, ale nie zachwyciła mnie. Fabuła wydawałoby się była dość ciekawa. Cały czas coś się działo, albo była to scena łóżkowa, albo problemy głównych bohaterów, albo ich rozwiązywanie. Niestety, mimo iż autorka miała ciekawe, choć lekko schematyczne pomysły, to czytało się je jak coś oczywistego. Zwyczajnie nic mnie tu nie porwało. Aczkolwiek, to co działo się między bohaterami, było interesujące, czasem szokujące, ale na pewno niewciągające. Zdecydowanie ten tom jest gorszy od ,,Jesteś tylko moja". Bohaterowie nie zmienili się jakoś ogromnie na przestrzeni całej historii. I z jednej strony to dobrze a z drugiej źle. Z chęcią przeczytałabym o tym, jak Blake zmienia się pod w[pływem Eriki lub odwrotnie, albo jak ewoluuje ich związek. A tu oprócz zaostrzenia scen łóżkowych nic się nie zmieniło. A szkoda, bo w tych postaciach drzemie potencjał! Nie mogę zaliczyć tej książki do moich ulubionych i z pewnością po tej części Hakera, jestem mniej przekonana do całej serii, ale zamierzam ją dokończyć. Mam bowiem nadzieję, że następna część okaże się o niebo lepsza.
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2017-04-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Zagubiona miłość
Meredith Wild0
Okładka ksiązki - Zagubiona miłość

Dręczona poczuciem odpowiedzialności za swoją borykającą się z problemami rodzinę, Maya Jacobs udzieliła jedynej możliwej odpowiedzi, kiedy Cameron poprosił...

Na krawędzi
Meredith Wild0
Okładka ksiązki - Na krawędzi

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie, miłych przyjaciół i świetną pracę, którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana...