Dziedzictwo Templariuszy

Wstrząsająca ostatnia bitwa o skarb templariuszy.

Cotton Malone jest pewien, że dla niego czasy służby w Departamencie Sprawiedliwości minęły bezpowrotnie. Swoich dni pragnie dożyć jako szanowany kopenhaski antykwariusz, jednak gdy okazuje się, że jego była przełożona, Stephenie Nell, ma kłopoty, nie waha się ruszyć jej na pomoc. W najśmielszych snach nie przypuszcza jednak że pomoc ta polegać będzie na poszukiwaniach legendarnego skarbu templariuszy. Zadania nie ułatwia fakt, że po piętach depcze mu demoniczny Raymond de Roquefort, przywódca sekty gotów na każde poświęcenie i na każdą niegodziwość, byle tylko odkryć najcenniejszą tajemnicę Zakonu Świątyni Salomona. Pragnie on zdobyć władzę, o jakiej nie śniło się żadnemu śmiertelnikowi od czasu, gdy siedemset lat temu, po długich torturach i ukrzyżowaniu, zmarł ostatni wielki mistrz templariuszy, Jakub de Molay.

"Dziedzictwo templariuszy" to pierwsza powieść Berry'ego z serii o Cottonie Malone, która podbiła serca czytelników na całym świecie.

Fascynująca próba rozwiązania zagadki skarbu templariuszy, który przez wieki całe mamił i rozbudzał wyobraźnię uczonych i szarlatanów.

Informacje dodatkowe o Dziedzictwo Templariuszy:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2015-09-30

Kup książkę Dziedzictwo Templariuszy

Dziedzictwo Templariuszy - opinie o książce

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2017-06-03, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Nudy, liczyłam na więcej, kiedy czytałam pochlebne opinie o serii z Cottonem Malone. Książki niezwiązane serią Steve'a Berry'ego bardziej przypadły mi do gustu. Może to wina tematu, który był dość męczący.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-01-29, Ocena: 5, Przeczytałam, sensacja, thriller,
Cotton Malone wraz ze Stephanie Nell zostają wciągnięci w zagadkę Wielkiego Dziedzictwa, czyli skarbu templariuszy. Przeciwko nim staje nowo wybrany mistrz zakonu de Roquefort, który chce pokazać, że zakon nadal istnieje i posunie od sie do wszystkiego by osiągnąć swój cel. Pełna akcji książka wciąga czytelnika od pierwszej kartki, a tajemnica w niej ukryta moze wstrząsnąć całym światem :)
Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2012-09-29, Ocena: 5, Przeczytałam,
Mit Lincolna
Steve Berry0
Okładka ksiązki - Mit Lincolna

Wrzesień 1861: Nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Wraz z tą enigmatyczną wiadomością do rąk Abrahama Lincolna trafia szokująca tajemnica przekazywana...

Przepowiednia dla Romanowów
Steve Berry0
Okładka ksiązki - Przepowiednia dla Romanowów

SPRZEDAŻ OD 19.01.2007 Po upadku komunizmu i serii słabych rządów, Rosjanie opowiedzieli się za powrotem monarchii. Nowy car ma być wybrany spośród dalekich...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;