Encyklopedia aniołów

Anioły to twoje dobre duchy, które w trudnych chwilach dodają ci siły i otuchy, byś mógł realizować swój cel duchowego wzrastania ku boskości. Bez względu na to, jaką duchową ścieżką podążasz, one zawsze oferują ci swoje przewodnictwo i inspirację.

Encyklopedia aniołów - istot pochodzących z różnych tradycji, kultur i systemów wierzeń na całym świecie - to alfabetycznie ułożony spis, który pozwala poznać szczególne cechy i zdolności każdego anioła oraz ilustruje niezliczone sposoby, w jaki ci niebiańscy pomocnicy mogą pogłębić duchową praktykę i wzbogacić twoje życie.

Dzięki temu obszernemu zbiorowi dowiesz się m.in., kto jest twoim aniołem stróżem, którzy archaniołowie sprawują nad tobą pieczę oraz które anioły patronują twojemu znakowi zodiaku.

Sięgnij po książkę, która zawiera wszystko, czego ci potrzeba, abyś nawiązał kontakt z boskością. Otwórz swoje serce na cudowną moc aniołów, na błogosławieństwa, które ci ześlą, a wypełnisz swoje życie spokojem i radością.

Odkryj rolę aniołów w religiach całego świata oraz dostrzeż wpływ, jaki wywierają na ciebie i na twoich bliskich.

Informacje dodatkowe o Encyklopedia aniołów :

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-03-28
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Encyklopedia aniołów

Encyklopedia aniołów - opinie o książce

Obrona psychiczna dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Obrona psychiczna dla początkujących

Dom jest miejscem schronienia i ostoją bezpieczeństwa, gdzie można odpocząć i nabrać sił. Czy zastanawiałeś się jednak nad tym, co może zagrażać Tobie...

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy...