Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve. Audiobook

Śnieżyca zatrzymuje sierżanta Lópeza na noc w wiosce, do której przyjechał po otrzymaniu wezwania o włamaniu. Wkrótce okazuje się, że znalazł się w złym miejscu, w złym czasie...

Samouczek z kryminałem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka hiszpańskiego (poziom A1-A2). Praca z kursem pozwala poznać współczesne słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu.

Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego, hiszpańskiego lektora uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.

Samouczek z kryminałem to:

trzymająca w napięciu akcja tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz stopniowo i w małych porcjach blisko 185 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowy materiał

W pakiecie: książka (272 str) + GRATIS audiobook (1 godz. 30 min) czytany przez native speakera + e-book.

Informacje dodatkowe o Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve. Audiobook:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2016-02-22
Kategoria: Języki obce
Czas trwania:1 h 30 min. min.
Czyta: native speaker

Kup książkę Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve. Audiobook

Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve. Audiobook - opinie o książce