I otworzyło się niebo. Jesteś tylko moja. Złoto Stonewalla. Dar Sary

Książki Wybrane to niezwykle oryginalny pomysł wydawniczy. Każdy tom zawiera cztery specjalnie zredagowane najnowsze światowe przeboje literackie. Sławni autorzy, najlepsze powieści, solidna oprawa i gustowna szata graficzna. JESTEŚ TYLKO MOJA - Mary Higgins CLARK Romantyczna wycieczka na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego. Do wielu samotnych kobiet marzących o spotkaniu swego ideału, to wprost wspaniała okazja. Nie wiedzą jednak, że czarujący wielbiciel, nieodstępujący ich na krok, jest całkowitym zaprzeczeniem takiego ideału. DAR SARY - Dick FRANCIS Młody Ben Juliard zgadza się zrezygnować na jakiś czas ze swojej pasji dżokerskiej, aby pomóc ojcu w walce o ważne stanowisko w parlamencie. Wkrótce obaj się przekonają, że to współzawodnictwo jest pełne niebezpieczeństw. Kampania polityczna wymaga przebiegłości i i podejmowania ryzyka... I OTWORZYŁO SIĘ NIEBO - La Vyrle SPENCER Kiedy Anne i Lucy Olczak tracą matkę, ich nauczycielka - siostra Regina - stara się pomóc dziewczynkom i dodać otuchy zrozpaczonemu ojcu. Zakonnica stanie przed trudnym zadaniem pogodzenie surowych reguł zakonu z porywami własnego serca. ZŁOTO STONWALLA - Robert J. MRAZEK Debiutancka powieść byłego kongresmena zwraca uwagę dbałością autora o realia historyczne i autentyczność dialogu. Jej wartka akcja toczy się w ostatnich dniach wojny secesyjnej. Złoto Stonwalla to barwna opowieść, gdzie romans przeplata się z przygodą i heroizmem.

Informacje dodatkowe o I otworzyło się niebo. Jesteś tylko moja. Złoto Stonewalla. Dar Sary:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1999 (data przybliżona)

Kup książkę I otworzyło się niebo. Jesteś tylko moja. Złoto Stonewalla. Dar Sary

I otworzyło się niebo. Jesteś tylko moja. Złoto Stonewalla. Dar Sary - opinie o książce