Ja i mój brat

"Jak na dwoje zwariowanych dzieciaków, które zmagają się z całym światem, nie idzie nam chyba źle, co?" - tak uważa Jack Raeburn. Żyje z siostrą Josephine, a właściwie Josie, w małym miasteczku w Pensylwanii, trochę na uboczu. Kiedy ich matka - dla przyjaciół Szalona Mary - odeszła od ojca, zabrała Jacka ze sobą. Ale niedługo później zmarła i Jack wrócił do domu.

Teraz szesnastoletnia Josie mieszka w zasadzie tylko z bratem. Bo ojciec jest wykładowcą w pobliskim college-u i przyjeżdża do domu na weekendy.

Josie jest pod wrażeniem starszego o dwa lata brata. To Jack jest jej idolem. I kiedy poznaje Kevina, a ten okaże się synem aptekarza, Jack bez problemu namówi siostrę, by omotała chłopaka i zdobyła pewne leki na receptę... Tak zaczyna się historia kilku szalonych miesięcy z życia Jacka i Josie - życia zapewne barwnego, pełnego ekscytacji wkraczania w dorosłość - nieświadomych jednak, jakie konsekwencje przyjdzie im za te szalone wybryki ponieść.

Informacje dodatkowe o Ja i mój brat:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010-10-01
ISBN: 978-83-7470-206-5

Kup książkę Ja i mój brat

Ja i mój brat - opinie o książce

Avatar użytkownika - MeaCulpa
MeaCulpa
Przeczytane:2016-03-13, Przeczytałam,
Wszelki ślad zaginął
Kelly Braffet0
Okładka ksiązki - Wszelki ślad zaginął

Dwadzieścia lat temu mąż Anne Cassidy zaginął. Był pilotem wykonującym tajemnicze misje dla agencji rządowej. Ciała Nicka nigdy nie odnaleziono. Załamana...