Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko

Niepłodność to nie wyrok. Książka obejmuje rzetelną i najnowszą wiedzę dotyczącą różnych metod jej leczenia i ich skuteczności, oraz ranking polskich klinik in vitro. Publikacja ma na celu odczarowanie metod wspomaganego rozrodu

Co wyróżnia książkę:

- Ranking klinik in vitro - jedyne w Polsce szczegółowe zestawienie porównujące skuteczność i dostępność procedur w klinikach. Ranking obejmuje prawie wszystkie kliniki, jest bardzo aktualny - badanie przeprowadzone w lipcu tego roku, ankieta była konsultowana z najlepszymi specjalistami leczenia in vitro w Polsce.

- Książka obejmuje najnowszą wiedzę dotyczącą leczenia niepłodności - mówi o wszystkim co da się w tym kierunku zrobić, niezależnie czy w Polsce są to metody powszechnie stosowane.

- Autorzy nie skupiają się na aspektach etycznych i dylematach moralnych - intencją jest przekazanie rzetelnej naukowej wiedzy i statystyk skuteczności.

- Piszą o: dawstwie komórek jajowych, plemników i zarodków (na czym polega, kiedy warto je rozważyć, jak zwiększa szanse), o surogacji (niedostępnej w Polsce, ale dopuszczonej przez wiele krajów Europejskich), o badaniu genetycznym zarodków (po co i dla kogo) o mrożeniu zarodków, o inseminacji, obalają mity dotyczące niepłodności, pokazują jak szybko sprawdzić płodność, wszystko o in vitro (ilu dniowe zarodki powinno się podawać, jakie procedury dodatkowe zwiększają szansę, ja wybrać klinikę), czy warto się leczyć zagranicą (jak różni się prawo w poszczególnych krajach, gdzie są jak zadbać o zdrowie dziecka zanim jeszcze się urodzi (badania prenetalne - kiedy, gdzie i jak).

Informacje dodatkowe o Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2015-09-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko

Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko - opinie o książce

Ptaki. Wesołe słówka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Ptaki. Wesołe słówka

Książeczka dla dzieci w wieku 1-3 lat. Uczy dziecko rozpoznawać ptaki....

Baśnie polskie dla maluchów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Baśnie polskie dla maluchów

W jaki sposób szewczyk Dratewka uratował piękną pannę więzioną przez złą wiedźmę? Gdzie latający dywan zaniósł braci Waligórę i Wyrwidęba? Dlaczego piękna...