Kicia Kocia na traktorze

Tom 5 cyklu Kicia Kocia

Kicia Kocia to bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników.

Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu.

Kicia Kocia podbiła serca maluchów: przygody kotki, które autorka ilustruje za pomocą wyraźnych dużych kształtów i wyrazistych barw, są sympatyczna lekturą.

Informacje dodatkowe o Kicia Kocia na traktorze:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2015-05-15
ISBN: 978-83-8008-066-9

Kup książkę Kicia Kocia na traktorze

Kicia Kocia na traktorze - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Bardzo ciekawa część o przygodach Kici Koci.

Tym razem Kicia Kocia wyrusza na wieś. Tam pomaga razem z przyjaciółmi i rodzicami w różnych pracach, na przykład w sadzie przy zbieraniu jabłek. Dowiaduje się też do czego służy traktor i wybiera się na przejażdżkę tym pojazdem. Obrazki pokazują, że na wsi można się świetnie bawić pomagając.

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2019-10-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 12 książek 2019,

No, z jednej strony fajnie, bo Kicia pomaga rodzinie na wsi. ALE. Jedyne, co widziałam w opowiadaniu, to Kicia na traktorze, a pamiętam wydarzenia, kiedy dzieciaki w ciągniku równały się z niebezpieczeństwem (głównie z winy rodziców, niedopilnowania albo "Boskiego Planu"...). Wiecie, wychowałam się na wsi, niejednemu rękę presa urwała i niejednego koło rozjechało. Dlatego też hm, praca na roli okej, praca w sadzie okej, ale z daleka od maszyn. Przynajmniej z daleka z małymi dzieciakami.

Avatar użytkownika - melkart1
melkart1
Przeczytane:2020-12-12, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,
Do czego służy kotlet?
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Do czego służy kotlet?

Zwariowane przygody szkolnej paczki urwisów, którzy nigdy się nie nudzą, a ich głowy pełne są szalonych pomysłów.   Czy nauczyciel...

Akademia Kici Koci. Pojazdy
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Akademia Kici Koci. Pojazdy

Druga książeczka z nowego cyklu Akademia Kici Koci. Tym razem pod hasłem "Wiem, rozumiem" Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy rozpoznawać różne rodzaje...