Klątwa tygrysa. Wyzwanie

Serce Kelsey zostało złamane, pradawne zaklęcie - nie.

Po powrocie do domu dziewczyna próbuje zapomnieć o indyjskim księciu Renie i poukładać sobie życie na nowo. Jednak mroczne siły nie zostały pokonane, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Kelsey musi wrócić do Indii - tym razem z niepokornym bratem Rena, Kishanem, nad którym również ciąży klątwa.

Czy Kelsey zdnajdzie odwagę, by uwierzyć w miłość i stanąć do walki ze złem? Czy to wyzwanie przybliży całą trójkę do złamania zaklęcia, czy przeciwnie - pozbawi ich złudzeń?

Informacje dodatkowe o Klątwa tygrysa. Wyzwanie:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012-06-10
ISBN: 978-83-7515-217-3

Kup książkę Klątwa tygrysa. Wyzwanie

Klątwa tygrysa. Wyzwanie - opinie o książce

Drugi tom mojej ulubionej serii! Tak jak liczyłam, sprostał moim oczekiwaniom jeszcze bardziej podnosząc ich poziom. Bo gdy do akcji wkracza drugi tygrys.. atmosfera robi się jeszcze gorętsza! Kolejna porządna dawka przygód Kelsey i jej przystojnego bodyguarda w paskowanej skórze - tym razem w tej roli wystąpi Kishan. Sprawdź sam, jak sprawdzi się na miejscu Rena, który dostał się w bezwzględne ręce największego wroga bohaterów!
Avatar użytkownika - patrycja0901
patrycja0901
Przeczytane:2013-03-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 70 książek :3,
Pokochałam Kishana x3 a Rena nadal tylko lubię. Kolejna cudowna część.
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2015-09-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Pierwsza część Klątwy Tygrysa była świetna, przed drugą na początku zdawało mi się, że nie przebrnę. Jak ktoś lubi czytać o niezdecydowanych kobietach to owszem polecam. Kelsey wraca do domu. Ma złamane serce. Ciężko nie ukryć, że z powodu własnego postanowienia. Zaczyna umawiać się z innymi, by zapomnieć o swoim księciu z bajki. Przez pierwszą połowę książki jej charakter mnie strasznie wkurza. Jednak przebrnęłam potem robi się coraz ciekawiej, bo klątwa nie została jeszcze zdjęta. Odwiedzamy niesamowite krainy, poznając kolejne mity i legendy. Zbliżamy się też bardziej do czarnego tygrysa brata Rena. Gdyby nie wstępne miłosne gierki uznałabym książkę za równie dobrą jak pierwsza. Mimo tego, że gierki miłosne w sumie się nie kończą przez całe jej trwanie. Coś jednak w sumie ma, że ją polecam i sięgnę po kolejną część.
Avatar użytkownika - martyna9706
martyna9706
Przeczytane:2014-07-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Najlepsza seria jaką przeczytałam. Zdecydowanie polecam. Ja czuję niedosyt po przeczytaniu ale i tak to wielkie dzieło.
Avatar użytkownika - Tinger
Tinger
Przeczytane:2013-05-27, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki, Przeczytane,
Kelsey wraca do domu, ale nie tak łatwo jest uciec od tygrysich braci.
Avatar użytkownika - Violetkove
Przeczytane:2016-01-01, Przeczytałam, Chce zdobyć,
Klątwa tygrysa. Wyprawa
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Klątwa tygrysa. Wyprawa

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej -...

Połączeni
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Połączeni

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy Gwiazd” uwielbianej na całym świecie autorki „Klątwy tygrysa”! Wkrocz do świata pełnego...