Skończ wreszcie czytać poradniki o dietach. Ta oto niewielka książeczka dostarczy Ci wszystkiego, co trzeba, aby szybko, bezpiecznie i skutecznie zgubić zbędne kilogramy, i to już na stałe! Od zawsze marzysz o nienagannej, smukłej sylwetce – takiej, która bez trudu zmieści się w małej czarnej? Oto rozwiązanie!

Informacje dodatkowe o Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-10-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek

Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek - opinie o książce

Avatar użytkownika - reading-mylove
reading-mylove
Przeczytane:2016-06-06, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Książka została napisana bardzo przystępnym językiem. Autorka nie operuje wymyślnymi, trudnymi i specjalistycznymi terminami. Znajdziemy tutaj 10 kroków do smukłości, np. picie wody, jedzenie ryb czy siedmiogodzinny sen. Podaje także ściągawkę - co, ile i jak często jeść, mapy jadłospisu, podstawy strategiczne, tabelki. Atutem są wyboldowane lub pochylone ważne informacje. Na końcu książki autorka dzieli się różnymi przepisami na dania, koktajle, ale także zatroszczyła się o miejsce na własne refleksje. Osobiście najbardziej spodobał mi się rozdział o sytuacjach pułapkowych, czyli Lauren podzieliła się z nami tym, jak radzić sobie przy świątecznym obiedzie, na wakacjach, a nawet na randce. Moje oko także cieszyła bardzo ładna okładka oraz rozmiar książki, która bez problemu zmieści się w małej torebce. Żeby podjąć jakieś wyzwanie, coś zmienić, wcale nie musimy czekać do nowego roku lub wiosny, bo po zimie trzeba... Nieprawda! Zmian możemy dokonać wtedy, kiedy mamy na nie ochotę! Bo kto zabroni. Dlatego jeśli chcecie popracować nad polepszeniem wyglądu i zdrowia książkę jak najbardziej polecam. http://reading-mylove.blogspot.com/2016/06/tytu-czarna.html