MarZYCIEl

MarZYCIEl to książka o dążeniu do spełnienia marzeń i… spełnianiu ich. Pasjonująca historia Jarka Kazberuka, rajdowca, dżudoki i poszukiwacza przygód o realizacji jego dziecięcych pragnień. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy wątpią, że „chcieć to móc”!

"Gdy byłem mały, ciocia z Niemiec przywiozła mi wielki stos kolorowych magazynów. W deszczowe i zimne dni siadałem nad nimi i oglądałem, a potem bawiłem się w wycinanki. To niesamowite, ale z obrazków tworzyłem kolaż wyobrażeń, jak powinna wyglądać moja przyszła rodzina. Na zdjęciach znalazłem nawet swoją żonę (gdy Monika zapytała mnie ostatnio, czy jest podobna do ideału z chłopięcych lat, odpowiedziałem twierdząco. Ludzka pamięć ma tę właściwość, że nie przechowuje ostrych obrazów, pozwalając wyobraźni na pewną elastyczność…). Z gazet motoryzacyjnych wyciąłem wymarzony samochód, a z podróżniczych rajskie plaże i miejsca, które chciałbym zobaczyć. Niedawno przypomniałem sobie o tej zabawie i nagle zorientowałem się, że dziecięce papierowe marzenie to moja rzeczywistość. Dokładnie taka, jaką sobie wówczas poskładałem."

Informacje dodatkowe o MarZYCIEl:

Wydawnictwo: Edipresse Książki