Męska plaga. Seks pożądanie i kłopoty z prostatą

Najbardziej pikantna książka Thorwalda, dotąd nieznana w Polsce. Autor bestsellerowego Stulecia chirurgów tym razem szuka odpowiedzi na pytanie, jak bardzo zwyczaje seksualne mężczyzn wpływają na ich karierę, zdrowie i relacje z kobietami. Thorwald bez pruderii kreśli biografie erotyczne Charliego Chaplina, Pabla Picassa czy Herberta George\'a Wellsa. Szuka związku między prowadzeniem się mężczyzn a kłopotami z prostatą, które trapiły największych tego świata, między innymi Ronalda Reagana i Charles\'a de Gaulle\'a. Niejednokrotnie przełamuje wstydliwe męskie tabu i odkrywa skrywane przez mężczyzn tajemnice.

Informacje dodatkowe o Męska plaga. Seks pożądanie i kłopoty z prostatą:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-09-06
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Męska plaga. Seks pożądanie i kłopoty z prostatą

Męska plaga. Seks pożądanie i kłopoty z prostatą - opinie o książce

Avatar użytkownika - GRZADA
GRZADA
Przeczytane:2014-05-03, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014, Mam,
Prostata, kłopoty jakie sprawić potrafi i historia technik jej leczenia od początków nauki zwanej medycyną, to główny temat tej książki. Jednak nie jest to naukowy tekst napisany przez fachowca dla innych fachowców tylko naprawdę przystępna i co dziwne miła lektura. Jest tu też rozdział o wielkich postaciach z życia polityki, kultury, biznesu którzy opisani są tu pod względem własnych (dużych lub małych) potrzeb na sex. Znajdziemy też odpowiedź na pytanie czy aktywność seksualna ma wpływ na rozwój choroby prostaty. Polecam
Avatar użytkownika - ot
ot
Przeczytane:2013-06-03, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Ogólnie dobra. Trochę przydługa wstawka o historii Niemiec pod koniec. Myślę, że gdybym chociaż trochę interesowała się historią ogólną, a nie tylko medyczną, książka spodobałaby mi się jeszcze bardziej.
Jürgen Thorwald0
Okładka ksiązki - Dawna medycyna. Jej tajemnica i potęga. Egipt, Babilonia, Indie, Chiny, Meksyk, Peru

Autor Stulecia chirurgów i Ginekologów na tropie tajemnic starożytnych lekarzyFascynująca opowieść o wielkich cywilizacjach i ich...

Triumf chirurgów
Jürgen Thorwald0
Okładka ksiązki - Triumf chirurgów

Kontynuacja znakomitego Stulecia chirurgów, czyli kolejna odsłona heroicznej opowieści o początkach i dziejach chirurgii. Jürgen Thorwald, posługując...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;