Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie

Mentalne gierki w bierki

Zrelaksuj się Unikaj rutyny jak ognia Mów i rozmawiaj z innymi Rozwiązuj łamigłówki i myśl kreatywnie

Gimnastyka w służbie kreatywności

Nie musisz być geniuszem, by zdobyć się na kreatywność! Możesz łatwo wyćwiczyć dowolny rodzaj aktywności umysłowej, a twórcze myślenie nie stanowi tu wyjątku. Twój mózg z pewnością zaskoczy Cię swoimi możliwościami, jeśli tylko dasz mu szansę. Naucz się uwalniać swój twórczy potencjał, popuść wodze fantazji i pokaż wszystkim, jak piękny masz umysł.

Jak to się robi?
To mała książeczka o wielkich możliwościach. Składa się z ćwiczeń usprawniających kondycję umysłową. Zawiera łamigłówki o różnym stopniu trudności, w tym zagadki liczbowe, zadania rozwijające myślenie przestrzenne oraz zadania poprawiające spostrzegawczość i zdolność kojarzenia. Dostarczą Ci one niekonwencjonalnych bodźców pobudzających umysł. Pokażą również, jak wykorzystać jego siłę w pracy, nauce oraz codziennym życiu.

Do zapamiętania: Śmiech działa jak katalizator twórczego myślenia. Twój umysł jest bardziej aktywny, gdy pracujesz w grupie. Nawet najdrobniejsza zmiana wokół Ciebie stymuluje myślenie. Obawa przed popełnianiem błędów to jedna z największych blokad kreatywności.

Przeczytaj także:
Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających logiczne myślenie
Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne

W zestawie TANIEJ >>

Informacje dodatkowe o Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-04-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie - opinie o książce

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie
Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie

Wiadro wody dla ochłody dla Twojego mózgu! Jak myśleć obiektywnie, czyli skuteczne sposoby wyłączania emocji z procesu podejmowania decyzji Rozkosze...

Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Pamięć doskonała! 50 łamigłówek , które wytrenują Twój mózg i pozwolą Ci zapamiętać wszystko

Baw się i ćwicz swoją pamięć — to wspaniała rozrywka dla Twojego mózgu! Skojarzenia i pałac pamięci, czyli jak starożytni zapamiętywali wszystko...