Na granicy śmierci

Nazywa się Kathleen Stevens, ale wszyscy mówią na nią Zero. A Kathleen nie protestuje – narkotyki i prostytucja doprowadziły do tego, że sama ma o sobie niezbyt wysokie mniemanie. Tym razem Kathleen miała dopisać do długiej listy swoich przewinień morderstwo. Zero jednak nie zdołała go popełnić, gdyż na jej drodze stanął wampir David. Historia Davida i Kathleen daleka jest od pogodnego romansu – ich relacja pełna jest agresji i zwierzęcego pożądania, wymieszanego ze strachem i bezradnością. David Hardwick, niebezpieczny i krwiożerczy wielbiciel Byrona, będzie musiał skonfrontować się z rzeczywistością pełną przemocy, brutalnego seksu i narkotyków, w którą wprowadzi go Kathleen. Wampir będzie próbował stawić czoło własnej przeszłości, ale też zupełnie nowym wyzwaniom i pokusom. Czy będzie umiał się im oprzeć? „Na granicy śmierci”, książka z cyklu „Power of the Blood”, to opowiedziana w bardzo bezpośredni sposób mroczna historia o pożądaniu pomiędzy człowiekiem a wampirem rozgrywająca się w samym środku przestępczego świata Nowego Jorku.

Informacje dodatkowe o Na granicy śmierci:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2015-01-28

Kup książkę Na granicy śmierci

Na granicy śmierci - opinie o książce

Avatar użytkownika - anula44
anula44
Przeczytane:2018-01-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Opowieść o wampirze i dziewczynie, która zeszła na złą ścieżkę, wydawała mi się dosyć banalna, jednak miło mnie zaskoczyła. Bardzo podoba mi się wątek uratowania Davida przez Zero. Pełna akcji i ciekawych charakterów książka. Gorąco, polecam!