Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Śmiało krocz przez życie — odważnym szczęście sprzyja!

Docenianie pewności siebie, czyli co możesz osiągnąć, gdy przestaniesz się bać Poszerzanie strefy komfortu, czyli jak przekraczać tysiące mentalnych granic Zdrowa dawka egoizmu, czyli dlaczego warto ignorować opinie otoczenia Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile sukcesów, przyjemności i przygód omija Cię w życiu tylko dlatego, że nie masz wystarczająco dużo odwagi, by realizować swoje potrzeby i plany? Dlatego, że nie masz wewnętrznej siły, by głośno powiedzieć, co myślisz, uderzyć pięścią w stół i żyć po swojemu? Jeśli tak, należysz prawdopodobnie do olbrzymiej rzeszy ludzi, którym brak naturalnej pewności siebie.

To niezbyt dobra wiadomość: oznacza, że nigdy nie zrealizujesz w pełni swoich celów, nawet jeśli będziesz superinteligentny, bardzo sympatyczny, kulturalny, zdyscyplinowany, pomysłowy i co tam jeszcze chcesz... Te wszystkie zalety nie zostaną wykorzystane, jeśli obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje okaże się silniejsza od potrzeby działania. Na szczęście istnieje także druga strona medalu: pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć. Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor na własnej skórze przetestował opisane tu metody, zmierzył się z frustracją, strachem i odrzuceniem. Dobrze wie, o czym pisze, i wie, jak Ci pomóc. Weź swoje życie we własne ręce! Waga pewności siebie Pewność siebie od kuchni Zdrowe podejście do śmiałości Strefa komfortu Przejmowanie się innymi Przejmowanie się sobą
Tomasz Marzec – jest prawdopodobnie najlepszym ekspertem w zakresie pewności siebie i swobodnych relacji oraz cenionym specjalistą rozwoju osobistego. Poprzez swoje książki, szkolenia, warsztaty, coachingi oraz materiały wideo co roku pomaga tysiącom mężczyzn i kobiet w osiąganiu lepszych rezultatów na polu prywatnym i zawodowym. Klienci cenią go przede wszystkim za przyjazne, skuteczne, praktyczne i kompleksowe podejście, które gwarantuje szybkie rezultaty.

Informacje dodatkowe o Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2015-10-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie - opinie o książce

Avatar użytkownika - dobrerecenzjepl
dobrerecenzjepl
Przeczytane:2016-03-09, Ocena: 6, Przeczytałem,
Naturalna pewność siebie autorstwa Tomasza Marca, to pozycja z gatunku poradników trenerskich skierowanych do osób dorosłych z jakichś względów poszukujących wiedzy czy inspiracji związanych ze zmianą swojego życia. Ta pozycja dotyczy pewności siebie czyli wg autora siły, która zmieni Twoje życie. Książka napisana jest w konwencji autobiografii, w której autor na bazie swoich doświadczeń stara się przekonać czytelnika, że warto budować swoją pewność siebie i jest to droga trudna, żmudna, ale opłacalna. Jak na nowoczesny poradnik przystało posiada rozdziały podzielone na podrozdziały, które pozwalają czytelnikowi poznawać poszczególne treści wg logicznej konstrukcji zaproponowanej przez autora. Autobiograficzny styl mniej więcej od połowy przekształca się w konwersacje z czytelnikiem, do której autor chce doprowadzić przez stawianie pytań. Pytania pojawiają się też w tytułach podrozdziałów , co pozwala łatwo odczytać intencje autora co do przekazywanej treści. Treścią książki jest pewność siebie i trzeba przyznać, tej pewności autorowi nie brakuje. Przejawia się to nie tylko w głównej treści książki, ale również we wstępie czy nocie biograficznej, gdzie autor prezentuje siebie jako prawdopodobnie najwybitniejszego eksperta w zakresie pewności siebie i swobodnych relacji. W kilku miejscach książki brzmi to trochę jako przechwałka, która jednych zirytuje a innych może zaciekawi jak osiągnąć taki rezultat. Do tego brak właściwej edycji tekstu przeszkadza w sprawnym odczytaniu zamieszczonych wyliczanek prezentujących np. charakterystyki opisywanych osób, których postępowanie autor analizuje. Argumentem przemawiającym za przeczytaniem tego poradnika jest prosty, zrozumiały język, który powoduje, że całkowicie możemy skupić się na treści, która choć czasami wydaje się trywialna ma moc oddziaływania. Autor stara się przekazać nam swoje doświadczenie akcentując pewne składniki śmiałości czy opisując osiem fundamentalnych zasad pracy nad swoją pewnością siebie. Jednym z ciekawszych elementów (bonusem) wydaje się być strona internetowa, którą autor podaje czytelnikowi na końcu wstępu, w celu zgłębiania i poszerzania opisywanej tematyki. Szkoda tylko, że traktuje ją jako kontakt z klientem, potencjalnym odbiorcą swojej twórczości, a nie uczynił jej źródłem budowania swojego wizerunku jako specjalisty. Ocena 7/10 Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Tajne akcje snajperów GROM
Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Tajne akcje snajperów GROM

Kulisy pracy żołnierzy z elitarnej jednostki, jednej z najlepszych na świecie. Dziennikarzowi Tomaszowi Marcowi udało się przekonać kilku byłych wojskowych...

Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Twardziel w XXI wieku Trzy filary szczęścia Nie udawaj fajnego - stań się fajny Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości Ciepłe relacje z...