W Polsce żyje 700 tysięcy ludzi, którzy wzięli kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Ponad 200 tysięcy z nich ma obecnie do spłaty więcej niż wynosi wartość nieruchomości. Autor krok po kroku opisuje, jak się wykaraskać z pułapki rosnącego zadłużenia: jak grać z bankami, czyli co zrobić: czy opłaca się dalej spłacać kredyt (czy stać na to zadłużonego, jakie ma możliwości rozłożenia długu etc.), czy może jednak ogłosić upadłość i podjąć negocjacje z bankiem? Jaki scenariusz jest w danej sytuacji najwłaściwszy?

Książka ujęta w formę prostych ćwiczeń (rozpisanych na drzewka decyzyjne), wskazując wady i zalety każdego z rozwiązań, ułatwia podjęcie najtrafniejszej decyzji finansowej.

Informacje dodatkowe o Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości:

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2015-07-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-63993-46-7

Kup książkę Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości

Nie daj się frankowi. Poradnik dla kredytobiorców, których zadłużenie przekracza wartość nieruchomości - opinie o książce